Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit vinnétek Erdélybe?

Mit vinnétek Erdélybe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 vagyok, lány, 12.-be járok. Sulinkban a 12. évfolyam (12 a-b) márciusban megy 4 napra Erdélybe. Én nem tervezek sokmindent vinni, konkrétan táskát sem, csak telefont, fülhallgatót,pénztárcát és személyit. Ti mit vinnétek?



2023. febr. 2. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
4 napig ugyanabban a ruhában, fogmosás, stb. nélkül?
2023. febr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ruha,bugyi,tampon,töltő,esőkabát,+cipő.
2023. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ruházat 4 napra, gyógyszer, higéniai felszerelések, költőpénz (min. 350 lej, - kb. 27000 Ft - de ez egyénfüggő), váltócipő. Továbbá víz és nasi az útra.
2023. febr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Azért váltócipő, s minden bisz-basz nem kell.


Farmer, kabát, cipő, melltartó jó lesz 4 napra, az amiben elindulsz reggel a busszal. Kell még 3 blúz, 3 bugyi, 3 pár zokni. Töltő, fogkefe, fogpaszta, tusfürdő, kis törülköző. 4 napig egy átlag haj vállalható még hajmosás nélkül. Egy pizsamanadrág (ha pólóban jössz, azokban este aludhatsz is)


A minimális szükségletek egy iskolás hátizsákba beleférnek.


A nem minimális szükségletet meg te kell tudd. Nekem volt olyan osztálytársam, aki 6 napra vitt hajvasalót is...

2023. febr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tennék pl a pénztárcámba iratokat is, pénzt.
2023. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Oke, hogy Erdely, de nem mindegy, hogy szankozni/sielni mentek vagy vegig egy nagy varosban lesztek. Elobbi esetben ha vizesek lesznek, mindenkepp kell peldaul extra nadrag, cipo, zokni.
2023. febr. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
66%
Némi ruhát, óvszert, pénzt.
2023. márc. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!