Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen ajándékot, szuvenírt,...

Milyen ajándékot, szuvenírt, hungarikumot vinnétek?

Figyelt kérdés
Megyek 2 hetes nyelvtanfolyamra Belgrádba. Milyen ajándékot vinétek a host-familynek? Már beszélgettem velük, alkoholt nem isznak, így se pálinkát, se unicumot nem vinnék. Esetleg valami csokit? Vagy mást?
2020. jan. 19. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod oldani a helyes szállítást pl. jégakkuval, akkor túró rudit. Én Horvátországban voltam, ők nagyon örültek neki és szerették. Vittem helyi kolbászt is (piacon vettem), Erős Pistát, ezeket nagyon szeretik arrafelé. Esetleg Pilóta keksz jöhet még szóba, dianás cukor, azokat könnyű szétosztani.
2020. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is megyek csak én Angliába, viszont mi még nem tudjuk hogy hol fogunk lakni 😔 de ha családnál, én túró rudikat viszek (natúrból, mogyorósból meg mondjuk epresből annyit ahányan vannak), illetve pilóta kekszet, balaton, sport szeletet, lehet kolbászt is mint az első válaszoló 😁 de megengedik hogy vigyünk alkoholt 18 év felett? Nem küldenek vissza M. O. Ra?
2020. jan. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Esetleg Szamos marcipánt. Szép gesztus, mivel Szamos Mátyás szerb származású volt.
2020. jan. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!