Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kirughatnak a gimiből ha...

Kirughatnak a gimiből ha kiderül hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés

Sajnos terhes lettem, szüleim már tudják, abortuszra fogok menni.

Anya azt akarja h senkinek ne mondjam el és kamuzzak h miért hiányoztam mert szerinte kirúgnak ha kiderül.

Tényleg így van? Mi köze hozzá az iskolának egyáltalán? Főleg így hogy nem fogom megszülni.



2023. febr. 14. 08:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
NEM, nemrúghatnak ki, ugyanis - ahogy írtad is - az iskolának semmi köze a magánügyeidhez.
2023. febr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Természetesen nem fognak kirúgni, ettől függetlenül én sem javaslom, hogy kiteregesd a dolgot, mert az abortusz tipikusan olyan téma, ami megosztó, és sokan éreznének elemi kényszert kéretlenül a fejedhez vágni a véleményüket.
2023. febr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
19%
Aha, végülis itt mindenki birka, nem is ez a kiscsaj az, aki gimis létére felcsináltatta magát, ahelyett, hogy a tanulással foglalkozna. :D Szánalmas. Lehet lepontozni. :*
2023. febr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem rúghatnak ki, de ezzel a dologgal jobb, hogyha nem dicsekedsz. Akárhogy nézzük, szégyenben maradsz, hogyha mások megtudják. És az abortusz utáni időszak bőven nehéz lesz neked hormonálisan, jobb neked is, hogyha a környezet nem vegzál.
2023. febr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
33%

"Ne mondd el senkinek, ne bélyegezzenek meg a birkák."


Még véletlenül sem az a birka akit gimis korában felcsinálnak, mert még védekezni sem védekeztek rendesen, fura egy értékrend van ebben a világban úgy látom, normalitásnak már lassan alig van helye. Meg még azokat pontozták le, akik őszintén megírták a valóságot.

2023. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
49%

#7

Senki sem mondta, hogy "normális" tizenéves korban teherbe esni, de ami történt, az megtörtént, és nincs az a mennyiségű szemrehányás, ami ezt megváltoztatja. Ha sokan tudnak az esetről (ami egyébként tényleg a kérdező magánügye), garantálható, hogy lesznek olyanok, akik megbélyegzik érte. Az elképzelésed szerint ez milyen mértékben járulna hozzá a "jelen helyzetből kihozni a legjobbat" koncepció megvalósításához?

2023. febr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem fognak kirúgni, ha kiderül az iskolába, max be fogják hívni a szüleidet, hogy ők is biztosan tudjanak erről. Az iskolának semmi köze ehhez, ez magánügy. Szerintem az abortuszrol ne beszélj senkinek, max nagyon jó barátnőidnek a suliból akik biztosan megőrzik a titkodat.
2023. febr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem fognak kirúgni, ha van orvosi igazolásod, onnantól senkinek semmi köze, hogy influenza miatt maradtál ki, vagy abortusz miatt.

Viszont tényleg ne mondd el nagyon senkinek, mert kaphatsz.

2023. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%

"Az elképzelésed szerint ez milyen mértékben járulna hozzá a "jelen helyzetből kihozni a legjobbat" koncepció megvalósításához?"


Ha pátyolgatod se teszel neki jót. Meg kell tanulni már ebben a korban is, hogy a tetteknek következménye van. Ezek az itteni válaszok, akik még másokat birkàznak, nevetségesek és károsak is szerintem. Kb. azt a látszatot kelthetik esetleg más hasonló helyzetben lévőnél, aki olvassa ezt, vagy úgy általában, hogy ez teljesen normális, és azok a nem normálisak, akik emiatt megjegyzést tesznek, hogy lehetett volna védekezni normálisan stb. Nem, nem mi vagyunk birkák, meg nem az osztálytársai azok. Tudtommal már általános iskolában is tartanak szexuális felvilágosítást, elmagyarázzák hogy kell védekezni. Tudod nálunk is szexeltek középsuliban, mégsem történt ilyen, lehet normálisan is. Megtörtént a baj valóban, és nem is hánynánk a szemére, csak az a bugyuta kettes kommentelő kezdte el, mert még a kommentje azt sugallja, hogy mindenki más birka, akivel nem történik ilyen. Érdekes értékrend. Én a kettesre reagálva kommenteltem, ha nem kezdete volna el ő birkàzni a többieket, nem reagáltam volna, csak azért tegyük már helyre az értékrendet.

2023. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
35%

Tisztelt #7 (ma 16:40), amikor 1932-ben megszületett a néhai nővérem (pár napos korában tüdőgyulladásban elhunyt), az édesanyám hetekkel 18. születésnapja előtt szült. A nagybátyám (apunak a tesója) 17 éves sem volt még, amikor megszületett az első gyermeke 1939-ben.


#Kérdező

Nem rúghatnak ki. Az abortusz első hallásra jó ötletnek tűnik, viszont sajnos lehetnek belőle hosszútávú bajok. (Amennyiben kíváncsi vagy bármire, akkor írj rám privátban)

2023. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!