Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit kell tenni akkor, ha nem...

Virubibi001 kérdése:

Mit kell tenni akkor, ha nem fizettem be időben a pénzt a felvi.hu-n?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem a felvi.hu-n, mind a hat jelentkezési helyet kihasználtam, viszont a pénzt nem fizettem be, mert sajnos valahogy elmaradt, nem jutott eszembe. (Ilyen esetben 6000 Ft). Ismerősöktől olyan információt kaptam, hogy ilyenkor csak az első három jelentkezési helyem érvényes. Még csütörtökön (16-án) írtam nekik e-mailt, hogy ilyenkor mi a teendő, viszont még nem válaszoltak. Nem szeretném, ha elveszne a további három jelentkezésem.

Esetleg valaki tudja, hogy ilyenkor mi a teendő?



2023. febr. 19. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
És engedte anélkül hitelesíteni?
2023. febr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Már nincs semmi tennivalód. Világosan leírja a jogszabály, hogy ilyen esetben törlik a 4-6. jelentkezést. A befizetési határidő ugyanaz, mint a jelentkezési határidő.
2023. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!