Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért a gyerekekkel fizettetik...

Miért a gyerekekkel fizettetik ki a tanár által okozott kárt?

Figyelt kérdés

A fiam ötödikes, és három osztálytársával viccból bezárták magukat a tanterembe, az osztályfőnök pedig rájuk rúgta az ajtót. Ócska faajtó volt és zsanérok kiszakadtak a falból, ezért azt követeli az ofő, hogy a 4 diák fizesse ki a javítást, ami fejenként 3500ft.

Oké, nem egy borzasztó nagy összeg, de tudtommal van az iskolának saját karbantartója, aki megjavíthatja.



2023. febr. 20. 19:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
6%

Hát a kommenteket olvasva sírva röhögök.

Most itt minden " magyar " ember azt probálja le adni hogy ők voltak a tanárok legeslegkedvencebb diákjai, akik soha egész életük során pláne kamaszkorban nem csináltak semmi hülyeséget stb.

Ez a magyar társaság😂

Az igaz h a legtöbb iskolákban MINDIG MINDENÉRT a diák a hibás nem a tanár bármiről is legyen szó..

2023. febr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%
#11 Csináltam. Csak ilyenkor a szüleim elbeszélgettek velem, amíg meg nem értettem, miért nem jó, amit csináltam (vagy miért van mégis nekem igazam, és a tanárnak nincs, mert ilyen is volt). Kérdező meg 3500 forinton nyavalyog.
2023. febr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%
Én is csináltam, persze. De nekem utána bűntudatom volt, és alig mertem elmondani otthon. Nem hogy még rohanjak anyahoz, hogy buntesd meg a csúnya tanító bácsit
2023. febr. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
11-es: félreértetted. Nem azon volt senki felháborodva, hogy a gyerekek elkövettek egy látszólag ártalmatlan csíny, ami ajtóberúgással és egy olcsónak nevezhető kártérítéssel végződött, hanem hogy még a kérdést kiíró szülő van felháborodva azon, hogy a kárt meg kell fizetnie. Sokan követtek el kisebb-nagyobb dolgokat iskolás éveik alatt, de mindenki meg is kapta érte a szidást egyszer a suliban, egyszer otthon, és nem az volt, hogy még a gyerek családjának áll feljebb.
2023. febr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek csinálnak butaságokat, de a szülőben kell legyen annyi annyi kritika a gyerekével szemben, hogy a miatta keletkezett kárt megtéríti szó nélkül és elbeszélget vele. Persze ehhez a szülőben kell, hogy legyen erkölcsi érzék, de a kérdezőben nincs.
2023. febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 xp ali ***** válasza:
100%
Igaza van. Ha a gyereked rosszul lett vna, vagy épp 1 k.kit kapott vna valahová, most értékelnéd, hogy a tanár azonnal rájuk rontott.
2023. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát hallod!!! Én örülnék a helyedben, hogy 3500.- Ft-ért megúsztátok ezt a poént. Tudod te mennyi egy asztalos rezsióradíja? A zsanérokról már nem is szólva.....
2023. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!