Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sikerülhetett beiratkoznom...

Sikerülhetett beiratkoznom érettségire, az érettségizők között lehetek?

Figyelt kérdés
Már 3x megpróbáltam a töri érettségit, depis és panikbeteg voltam/vagyok, nem pedig fogyatékos, hogy nem sikerült, a kudarcok alkalmával már nem akartam többször hozzáfogni, viszont az utolsó előtti napon meggondoltam magam, elmentem beiratkozni de az utolsó napon tudtam elutalni a pénzt, ami még aznap megérkezett a tankerületi Központba, mégis félek, hogy kicsusztam az időből de elvileg az érettségizők között vagyok, viszont próbálom az illetékesek megkeresni,nem tudnak használható választ adni erre. Nem tudom, mit csináljak.. Suliba se tudtak mit mondani

2023. márc. 2. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:
88%
Biztos, hogy bent vagy.
2023. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!