Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeged Öthalmi Kollégiumról...

Szeged Öthalmi Kollégiumról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szegedre szeretnék menni továbbtanulni, nagyon messze lakok ettől a várostól (400 km) tehát nincs nagyon rálátásom az ottani életre.

Olvasgattam a kollégiumokról, és erről szóltak a legjobb vélemények.


Szerintetek hova a legérdemesebb mennem, ha gazdaságinformatikus szakra mennék, és olyan kollégium tetszene a legjobban, ami csúnyán szólva nem egy putri, felszerelt, és igényes, vannak nyugodt pillanatai, lehessen tanulni, de nagy az élet és emlékezetes bulikat adna? Ahová érdemes lenne menni márcsak a buli élet szempontjából, de mégsem élhetetlen mellette?



2023. márc. 5. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
3%

Na ne szórakozzál már! Orrodon van a tojáshéj még! Mit tudnál te csinálni egy 400km-el odébb lévő városban? Ennyire bamba nem lehetsz bszod! Teletömik azt a kis buta fejed. Szerinted csak 1 jó egyetem van az országba? Szegeden tudod mi a jó? A dóm tér, meg a Csillag. Az összes többit bárhol megtalálod. Minek elmenni Szegedre? Tényleg nem értem? Meg egyáltalán miből? Anyádék fizetik az albit?

Minden kollégium jó, elvégre gyerekek laknak benne nem munkások vagy allatok szóval emiatt nem kell parázna maradj a megyébe ahol születtél és ne csinálj hülyeséget! Te meg szeged… a gazdi inforol meg annyit ha. Padlás is tele van velük sok streber ezt a szakot választja

2023. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, kicsit több dolgot bíráltál mint szerettem volna, és mint tehetted volna, nem igen a kérdésre válaszoltál.
2023. márc. 5. 20:02
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Móra. Az öthalmi a világ végén van 0 élettel kb.
2023. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Szeged jó hely, de ez a kolesz tényleg a "világ végén" van.

Talán a régi ruszki laktanyából csináltak koleszt.

2023. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

nem tudom ott vannak e még, vagy már azok is visszavonultak nagyon dramatikusan meghalni a háborús övezetbe ahonnan egyszer már eljöttek, de tavaly tavasszal az ukránokat pakolták be oda, és az ott lakó ismerőseim szerint gyorsan és hatékonyan leamortizáltak mindent amihez hozzáfértek... ezt azért csekkold le.

amúgy kint van a világ végén, én max. akkor mennék oda ha saját autóm/motorm lenne (de nem egy túl jó darab, arra az esetre, hogyha egy éjszaka szőrén-szálán elnyelné a puszta)

2023. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia én ott laktam egy ideig, elköltöztem. Messze van nagyon, félóránként jár busz, ha csúcsidőbe mész akkor az egész busz TELE lesz, hétvégenként óránként jár, de az első az reggel 6-kor az utolsó az este 10-kor. A koleszba próbálkoznak programokkal, de elég gyér. Sok a külföldi, személy szerint találkoztam számomra taszító viselkedésűekkel.

Igen, a régi orosz laktanya lett átalakítva.

A régi épület nem jó, mosógép csak a lépcsőház aljába van..

2023. márc. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én Öthalmis vagyok,szerintem nagyon jó hely. Mindenki azzal jön,hogy messze van,de a Mórától is 7:30kor elkéne indulnod,hogy beérj 8-ra és az Öthalminál 7:25kor jön a busz.

3-2-1 fős szobák vannak (te 3ágyasba kerülsz majd) így nagyon jó barátokat szerezhetsz és kb. egy albinak is felfoghatod

Tanulás szempontjából is jó,van konditerem,tanulószoba,ping-pong,darts.

Vannak bulik is,minden csütörtökön és néha pedig nagyobb rendezvények is vannak.

Auchan,Praktiker,Decathlon,Dohánybolt(ha szükséges),Metro árúháza pedig a szomszédban.

Mi nagyon szeretjük és nem cserélnénk le🙂

Ha érdekel még valami szívesen segítek

2023. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!