Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerettek iskolába járni?

Szerettek iskolába járni?

Figyelt kérdés
2023. márc. 8. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Utálok.
2023. márc. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Nem.
2023. márc. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Imádok! Jók a csajok, sok a buli, a tanárok lazák mint állat. Mondjuk nem elitsuliba járunk, de liberális magánsuli, lazulunk egész nap, filmeket nézünk, a tanórák kötetlenek. Inkább azok utálják az iskolákat, akik az ilyen fideszféle konzervatív iskolákba járnak...
2023. márc. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Én szeretek iskolába járni.
2023. márc. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek, de csak azért, mert szerencsés vagyok olyan tekintetben, hogy nagyon kevés tanulással is jó vagyok szinte minden tárgyból.
2023. márc. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Utolsó,tényleg nagy mázlista vagy!A magánsulist mért kellett lepontozni?tökre irigylem a srácot v csajt,annak ellenére,h én is szerettem suliba járni,csak tanulni ne kellett volna+felelni!:)Anyukám annak idején azt mondta,h majd vissza sírom a sulit!Dehogy sírom:boldog vagyok,h mindig v szuper munkám,a fizum csak magamra költöm,és a szabadidőmben azt csinálok,amihez csak kedvem van,és nem kell még otthon is házi feladattal vesződnöm!
2023. márc. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hogyha általánosról van szó, akkor egy napot nem birnék ki ott megint, de középsuli sokkal lazább, meg alapjáraton egy hét meló, egy hét susu (duális képzés) szóval ja igy elég fasza :D
2023. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!