Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Volt aki gimiben kettes...

Volt aki gimiben kettes matekkal egyetemre ment?

Figyelt kérdés
2023. márc. 8. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt.
2023. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de gimiben utolsó félévben felhoztam 4esre
2023. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
persze,én megbuktam közép matekon... :D mert nem érdekelt, azt kattant valami nálam,és most 3.féléves villamosmérnökis vagyok.. :D
2023. márc. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik osztálytársam bukott kémiából, és kémiatanár lett.
2023. márc. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es matek-fizikával mérnök lettem :D Nem vicc!
2023. márc. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor valaki azt írja valakiről, hogy "gimiben kettes" volt matekból, az miről beszél tulajdonképpen? Volt egy félév, amikor én is kettest kaptam csak, de azért nem mondanám, hogy "kettes voltam matekból", hiszen menet közben mindenféle jegyeim voltak, és félévkor meg év végén voltam hármas is, négyes is (melyik évben hogy sikerült), végül pedig ötösre érettségiztem. Akkor én hányas voltam matekból?
2023. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Volt unokanővérem.Gazdasági szakon szív a matekkal,de sok gyakorlással teljesíthető.Nyilván 2-essel nem leszel az évfolyamelső,de átlehet csúszni a zh-kon,vizsgán. Max menj el felzárkoztatóra,vagy magántanár
2023. márc. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne mehetne valaki kettes matekkal egyetemre. Miután a felvételi pontszámot egy sor egyéb tantárgy, pontok, és maga az érettségi adja meg, a kettes matek csak egy tényező az egészben. A legtöbb ilyen ember persze azért nem direkt matekos szakokra megy.
2023. márc. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!