Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szóbeli felvételi mennyire...

B.bibi kérdése:

A szóbeli felvételi mennyire szàmít?

Figyelt kérdés
Vagy csak pofavizit,mert úgyis a központi írásbeli ès a jegyek alapján döntenek az iskolák?

2023. márc. 15. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahol van (mert ugye nem mindenhol van), ott az összpontszám max. 25%-a. Hogy pontosan mennyi, azt iskolája válogatja.
2023. márc. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno 25%-ban számított a szóbeli.

Hozott pontok max 50.

Írásbeli 50+50=100 pont

Szóbeli 50 pont

Így max 200 pontot lehetett szerezni. Én 167 pontot értem el és éppenhogy felvettek az álomiskolámba.

2023. márc. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Három gyerekem felvételizett az utóbbi néhány évben, (a legkisebb idén) és náluk bizony elég sokat számított a szóbeli. A Kölcseybe 50/30 pontot kapott a szóbelire, így el is veszett a bejutás lehetősége, hiába írt 91 pontos központit, és vitt max. pontot...
2023. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a jó iskolák ezt arra is használják, hogy bejusson az, akit be szeretnének juttatni.
2023. márc. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!