Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szóbelin mennyire számít az...

Szóbelin mennyire számít az ha be van festve a hajam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén felvételizek és nyáron befestettem a hajam elöl. Arra lennék kíváncsi, ha addig nem jön ki akkor ez befolyásol-e bármit?



2020. szept. 15. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
?? Kit érdekel, de most komolyan? Arra kíváncsiak amit tanultál, nem arra, hogy nézel ki
2020. szept. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Volt olyan suli ahol festett haj nem volt megengedett. Azt mondtak nyari szunetbe be kehet de utana vissza kell festeni... wtf!?!?
2020. szept. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gondoltam, hogy csak a komolyabb iskolákba nézik, de az osztályfőnököm ezzel csesztetett😕
2020. szept. 16. 06:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem annyira számít(a legtöbb helyen, pl vallásos helyeken nem annyira szokták tolerálni). Én mogyoró barna és tűzvörös hajjal állítottam oda, de senki egy szót nem szólt érte. Ez már nem az óvoda, hogy ilyekért szóljanak. :)
2020. szept. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!