Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Matekból középszinten érettség...

Matekból középszinten érettségizők! Hogy álltok a felkészüléssel?

Figyelt kérdés

1,5 hónap és itt a megmérettetés...


Kíváncsi lennék arra, hogy álltok, milyen lelkülettel mentek neki az érettséginek. Mit vártok? Ez ebben a rendszerben az utolsó érettségi... Gondoljátok, hogy ez jelenthet valamit a feladatsor nehézségében?


Van-e olyan témakör, ami nem megy? Ha igen, mi az? Vagy esetleg az egész matek szürkefoszlányos?


Nyugodtan írjátok meg, mi megy, mi nem megy, mennyire stresszes nektek a matek érettségi gondolata, akár kommentben, akár privátban.


Amire a "szavazásban" konkrétan a válaszotokat várom: hogy megy a matek, és milyen lelkiállapotban mentek neki a próbatételnek?



2023. márc. 18. 16:27
A kérdező szavazást indított:
Stabilan, jól megy a matek és ehhez mérten nyugodt is vagyok a matek miatt
Stabilan, jól megy a matek, de kicsit stresszelek a matek miatt
Stabilan, jól megy a matek, de nagyon félek, szorongok miatta (esetleg félek, hogy leblokkolok)
Viszonylag megy, de vannak problémás témakörök, viszont nyugodt vagyok a matek miatt
Viszonylag megy, de vannak problémás témakörök, és kicsit stresszelek is miatta
Viszonylag megy, de vannak problémás témakörök, és nagyon félek, szorongok miatta (esetleg félek, hogy leblokkolok)
Nagyon nehezen megy, szinte semmit nem értek, de nyugodt vagyok, azért össze fogom hozni
Nagyon nehezen megy, szinte semmit nem értek, s így azért némiképp stresszelek is miatta
Nagyon nehezen megy, szinte semmit nem értek, és nagyon félek, szorongok miatta (esetleg félek, hogy leblokkolok)
15 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%

A középszintü matek egy vicc, kb nulla felkészüléssel meg lehet írni 40-50 százalékosra.

Te is ezt fogod mondani, miután túlestél rajta.

2023. márc. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
46%
Mi ez hogy ebben a rendszerben ez az utolsó? Úgy értem hogyan lesz ezután?
2023. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Még nem láttam konkrét feladatsort, de a jövő évre teljesen átszervezik az érettségit.
2023. márc. 26. 16:21
 4/29 anonim ***** válasza:
46%
De a rá való felkészülést is? Vagy ugyanaz az anyag lesz más példákkal?
2023. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Szerintem ha kijönnek a konkrétan elvárt tudások, akkor ennek tükrében fog változni a készülés.
2023. márc. 26. 16:29
 6/29 anonim ***** válasza:
51%
Többet fognak elvárni közép szinten? S emeleten is?
2023. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
69%

"a jövő évre teljesen átszervezik az érettségit"

Miről beszélsz? Forrás?

2023. márc. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
2023. márc. 29. 16:31
 9/29 anonim ***** válasza:
51%
"Az alkalmazás kezdő dátuma: 2022. január 1."
2023. márc. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
51%
Igen már most is van digitális kultura
2023. márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!