Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen vizsgaidőszakban...

Egyetemen vizsgaidőszakban kapott jegyet meddig írhatnak be a Neptunba?

Figyelt kérdés

Decemberben vizsgáztam egy tárgyból,ötös kaptam viszont a jegyet azóta sem írta be az oktató.

Februárban rairtam hogy mi újság,de csak annyit írt vissza,hogy türelem...

Utána felhívtam a tanulmányi osztályt,de szintén azt mondták hogy várjak türelemmel.

Lassan április de azóta sincs beirva a Neptunba.

Lehetséges hogy emiatt bukom a tárgyat?

Meddig írhatja be az oktató a jegyet?


2023. márc. 25. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
A TO mit mond?
2023. márc. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég jeleztem volna ezt a helyzetet a tanszékvezetőnek és/vagy a kar dékánjának.
2023. márc. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem normális, ilyen nincsen. Tanszékvezető vagy dékán, ahogy a kettes írta, de minél hamarabb.
2023. márc. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt április. Ez egy vicc. Az előttem levő válaszolókkal egyetértek.
2023. márc. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt jön a következő vizsgaidőszak... Én is jelezném valaki feljebb állónak.
2023. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen létezik? Nálunk benne van a HKR-ben hogy az oktató 3 napon belül be kell írja a jegyet. Ez mindig így is volt, de ha nem így lett volna, akkor emailekkel bombáztam volna. Így hogy már eltelt 3 hónap... hát nem tudom hogy ebből lesz e valami. Nálunk szerintem már be se lehetne íratni a jegyet, elúszna a tárgy.
2023. márc. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nálunk szerintem már be se lehetne íratni a jegyet, elúszna a tárgy."

Ha nyilvánvalóan csak adminisztratív hiba történt (vagyis nem tagadja le a tanár sem, hogy az adott hallgató teljesítette a tárgyat), akkor biztos, hogy rendezhető utólag, csak pár kattintás kérdése az egész (amihez persze, hogy megfelelő jogosultság kell, de biztos, hogy valakinek van olyanja, és ha a tanár felveszi vele a kapcsolatot, megoldódik).

2023. márc. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Oké, valszeg van aki át tudná állítani. De az akkor is érdekes, hogy december óta most jut eszébe hogy talán intézni kéne valamit.
2023. márc. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"december óta most jut eszébe hogy talán intézni kéne valamit"

Nem csak most jutott eszébe, visszaolvashatsz.

2023. márc. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, megírod majd a feljeményeket? :D Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz ennek a vége.
2023. márc. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!