Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg igaz hogy a Sotés...

Tényleg igaz hogy a Sotés orvosisok sokszor könyvtárban alszanak?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 3. 00:57
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez minden orvosi egyetem esetében igaz vizsgaidőszakban. (Nem éri meg hazamenni arra a 2 órára.. :D)
2023. ápr. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Az előre nem látók igen. Aki él a tervezés és előrelátás lehetőségével, az aludhat otthon is. Sőt az kialudhatja a maga 6-8 óráját is.
2023. ápr. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Azok a szutykok, akik buliznak egész évben igen... akik folyamatosan tanulnak, azok nem.
2023. ápr. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok/voltam SOTE-s, de melyik az a könyvtár, ahol nincs zárás és ott lehet aludni? :D
2023. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4es pl a Mikszáth, ha SOTE hallgató vagy 0-24es belépési lehetőség van
2023. ápr. 3. 18:07
 6/9 anonim ***** válasza:
#5. És tényleg, már látom, hogy a Központi (Mikszáth) és a Tűzoltó utcában lévő és 0-24. Ez egy remek dolog, nem lenne rossz az ELTE-n is egy ilyen (mert asszem nincs).
2023. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az elso 3 evben igaz volt.

3-as

Hiaba szidod azokat, akik buliznak kozben, enis buliztam minden heten tobbszor is, de az osszes zh-m, vizsgam 5os lett.

2023. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Természtesen sokat tanulnak, de nekem orvos ismerősöm mondta, hogy oda semmi más nem kell, csak segg. Mert ugye rendszerint lefikázzák akik szerint ott elég csak magolni. Nagyon nehéz, de csak a sok anyag miatt.


Mérnöktárgyak esetén megfigyelhető, hogyha nincs jó érzék, tanulhat valaki egész nap seggelésig, jó esélyel bukta akkor is. Eséllyel.



Kivéve a műszaki-informatikai büféegyetemen, remélem le se kell írnom, melyik egyetem amiről beszélek.

2023. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az OE az, hupsz.
2023. ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!