Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a konzulensem leokézta a...

Ha a konzulensem leokézta a szakdolgozatom, attól valamilyen okból lehet még egyes?

Figyelt kérdés
És nem plágiumra gondolok, mert arra próbáltam ügyelni. Hanem bármilyen más okból. Mert egy rakat kakának érzem :D

2023. ápr. 14. 01:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: Ha követted a konzulens utasításait, akkor elenyésző az esélye.


Amúgy nálunk a konzulens nem is bírálta saját maga által vezetett szakdolgozatot, pont azért, mert ő is "dolgozott rajta", hát hogy mondja azok után, hogy sz*r. Szóval az egyik bíráló egy tanszéki kolléga volt, a másik meg külsős. És igen, volt, hogy a külsős elégtelent ajánlott (mondjuk később kiderült, hogy személyes "bosszúból").


Mondjuk azért sokszor előfordul, hogy a hallgató nem hajlandó a konzulens ajánlásai alapján javítani, mert lusta vagy mert makacs. Nem egy konzulenstől hallottam már, hogy szégyelli, hogy adott munkán az ő neve is fel van tüntetve, de kb. falra hányt borsó volt, amit a hallgatónak mondott.

Én is voltam úgy, hogy pl. tördelésben, ábrákban nem követtem mindenben az oktató javaslatát, mert számomra az a forma nagyon zavaró lett volna. Így 4 lett. Nem csodálkoztam.

2023. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket!


Egyébként az én konzulensem sem segített sokat. Inkább szakirodalomban adott tippeket, de abban sem sokat. Úgy kellett levadászni, majd a leadási határidő előtt ráírtam, hogy segítsen vagy valamit mondjon. Akkor azt mondta rendben lesz, és inkább formai dolgokat mondott, hogy javítsam ki. Félek, hogy bele sem olvasott amúgy, csak belenézett így nagyjából 🤣


A sztorihoz hozzátartozik, hogy rövid idő alatt írtam meg, így nem volt idő mindent úgy kidolgozni ahogy szerettem volna, de olyan témát boncolgattam ami szerintem a képzésemen kicsit “túlnyúlik”, így számítok legalább a konzulensem jóindulatára. 😊


Reménykedem abban, hogy így hogy áldását adta rá, annyira csak nem szar.

2023. ápr. 15. 19:16
 13/14 A kérdező kommentje:
Jeles bírálatot kaptam! :)
2023. máj. 30. 19:42
 14/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok kérdező!
2023. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!