Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A KOPI plágiumkeresőbe feltölt...

A KOPI plágiumkeresőbe feltöltöttem a szakdolgozatom. (a többi lent)?

Figyelt kérdés

Ellenőrzés céljából feltöltöttem a KOPI-ra a szakdolgozatomat és az érdekelne hogyha az egyetemem ezen a rendszeren keresztül ellenőrzi a plagiumokat, akkor kiadhatja hogy én plagizáltam pusztán azért mert korábban feltöltöttem ezt a dokumentumot a saját felhasználóm alatt? Tehát nem plagizáltam de mivel lefuttattam a keresőt így a rendszerben marad a szöveg, szóval ha a suli a saját felhasználójával az én munkámat vizsgálja át akkor van rá esély, hogy emiatt plágiumos legyen?


Hogy tudom bizonyítani, hogy az az én dolgozatom az és nem plagizáltam ha korábban közben letöröltem a fájlt a KOPI-ból és csak a nyoma van ott, hogy mikor töltöttem fel és a nevem?



2023. ápr. 19. 16:28
 1/1 anonim válasza:
Szia, érdekelne mi lett a vége ? Most fogom leadni a szakdogám, és érdekel.
2023. okt. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!