Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Menjek el ebből a suliból,...

Menjek el ebből a suliból, vagy ne? (Lent kifejtem)

Figyelt kérdés
Szóval most járok egy gimnáziumba, és én nagyon nem érzem itt jól magam,minden reggel gyomorgörcsöm van, stb.. És át tudnék menni egy másik suliba,csak a gimi meg jobb tanulmányilag. És most nemtudom,hogy ezt válasszam ( még van 5 évem) vagy inkább a másik sulit (ami egy technikum)

2023. máj. 1. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha 1000 százalékra tudod biztosan, hogy a technikum jobb lesz, akkor válts.

Egyébként NYEK-es gimnáziumba jársz? Mert én is, és hasonlóan éreztem!

2023. máj. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék át gimiből technikumba - persze függ, hogy milyen színvonalú a 2 suli.
2023. máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Én átmennék.


Egyetemben csalódtam.

Nagyot néznétek itt szerintem, hogy szerintetek mindenki jó gimiből megy.

2023. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Nem tudom, ki pontozott le, de szíve joga, csak kíváncsi vagyok, akkor szerinte mi lenne a legjobb megoldás.


Kérdező, tisztában vagy, miben különbözik a technikum a gimnáziumtól? Ha igen, válts.

Viszont ha NYEKes vagy, én azt ajánlom, hogy várd meg a rendes 9.-et, hacsak nem az osztállyal van a gond.

2023. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha rám utaltál #3, téves.
2023. máj. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Technikumba én nem mennék, esetleg másik gimi?
2023. máj. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!