Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen indokkal buktál már...

Milyen indokkal buktál már tárgyat az egyetemen?

Figyelt kérdés

Nem arra lennék kíváncsi, hogy nem tanultál és nem sikerült, hanem olyan dologra ami például nem csak a te hibád volt.


Gondolok itt olyanra, hogy az oktató pocsék előadást tartott, hogy azt sem tudtad miről volt szó és pl a könyv elérhetetlen volt/nevetségesen drága volt stb..



2023. máj. 1. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Úgy javított az oktató,hogy feldobta a zh-kat és akié asztalra esett azt kijavította, akié a földre azét nem :))) 2. tárgyfelvételkor átmentem.
2023. máj. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
2. Meg egy troll.
2023. máj. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 NTBS ***** válasza:
91%
Leblokkoltam.
2023. máj. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

1./ Matek írásbeli vizsga előtt a számológépem otthon maradt...

2./ A tanár kedvenc focicsapata előző nap kiesett valami bajnokságból és mindenki bukott aznap.

2023. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem írtam elég hosszú kommenteket a jegyzőkönyvbe a triviális feladatok megoldásához. Póton átmentem: mindenhova annyit írtam extrában, hogy megállapíthatjuk a mérési eredményekből, hogy: xyz, ami alátámasztja, hogy abc. Nevetséges.
2023. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Uj baratnom lett két héttel előtte, és végigdugtuk a két hetet tanulás helyett. Együtt buktunk filozófia szigorlaton (csoporttársak voltunk). Jó volt.
2023. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Anatómiából egy állatorvost kaptunk ki gyakorlatvezetőnek, aki nagyon nem értett az emberi anatómiához, az a heti 3 óra gyakorlat ablakon kidobott idő volt. A csoporttársaim önszorgalommal kompenzálták a sz*r gyakvezt, viszont nekem ekkoriban első évés egyetemistaként szükségem lett volna egy kis noszogatásra, így meg is buktam, mindezt a legelső félévemben. Ez volt a tanulópénz, akkor jöttem rá, hogy ez itt már nem a középiskola, és senki sem fog törődni veled.
2023. máj. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én amiatt buktam, mert volt egy katasztrófálisan megszervezett kurzus, aminek az egyik zárthelyijén megszivatott az egyik oktató és emiatt buktam, de gyakorlati javítóvizsgán meglett, mert nem az az oktató értékelt, aki a rendes ZH-n megszívatott.
2023. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Matekot buktam első félévben.A tanárunk nem tudott magyarázni semmit.A csoportból majdnem mindenki bukott.Kövi évben jobb gyakorlat vezetőhöz vettem fel a tárgyat,5-re vizsgáztam natek 1-ből utánna,matek 2-nél meg 4-re.A tanáron nagyon sok minden múlik...
2023. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem volt éppen tankönyv (akkor már tíz éve). Megadtak helyette egy három kötetes, 3000 oldalas kommentárt, ami 2007-ben volt 36 ezer forint. Többen oktatták a tárgyat, egy pszichopata adjunktus állította össze a kérdéseket, aki semmit nem kérdezett abból, amelyeket lehetséges kérdésként felsorolt, viszont kérdezett olyanokat, amelyekre azt mondta, nem kell. Nekem

elsőre meglett, de az évfolyam 90%-a bukott záróvizsga előtt. Én buktam viszont a tárgy anyagi jogi vetületéből záróvizsgán.

2023. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!