Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 80% feletti töri érettségi...

80% feletti töri érettségi kevés tanulással lehetséges?

Figyelt kérdés
Jártam töri faktra ahol ragadtak rám dolgok, plusz főleg az utolsó 2 évben tanultam és kitűnő is voltam töriből, az érettségire viszont a tételeket tanultam meg nagyon jól, a többi témakört inkább csak átolvastam plusz rengeteg érettségit megoldottam. Így van esély 80% fölött teljesíteni (középszinten)? Vagy az csak nagyon sok tanulással lehetséges?

2023. máj. 4. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Én mindigis gyűlöltem a törit, utáltam magolni, órákon se igazán figyeltem mert a tanár nagyon unalmasan tartotta az órát, sokszor írtam hármas-négyes témazárókat (többi tantárgyból szinte csak ötöseim voltak) és érettségire se készültem külön, mégis szövegértéssel összehoztam egy 83%-os eredményt.

Ha faktos voltál és év közben tanultál a dogákra, ráadásul már a tételeket is megtanultad, akkor neked sima ügy lesz a 80%. A középszintű érettségi egy vicc, a helyedben nem izgulnék.

2023. máj. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2023. máj. 4. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!