Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt szóbeli érettségin,...

Emelt szóbeli érettségin, miután kimentem a teremből, megbeszélik hangosan hogy mennyi pontot kaptam, vagy nem? Többi lent

Figyelt kérdés

Most érettségizek mindenből, egy szóbelin sem voltam még életemben, ez az emelt lesz az első. Ezért nem tudom, hogyan zajlik.


Ismerem aki utánam következik, ő nem fogja esetleg hallani?



2023. jún. 8. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
maguknak jegyzetelnek közben, majd ha minden szóbeli lemegy véglegesítik az eredményeket, utána hirdetik ki. Nem fogja senki hallani hogy kiről mit beszélnek.
2023. jún. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszát még kiegészítém azzal, hogy hidd el, az utánad következőt ott, akkor egyedül a saját érettségije fogja érdekelni, nem a tiéd. Te sem az előtted lévő eredményére figyelnél, mert valószínűleg a saját dolgod miatt fogsz idegeskedni. Pedig amúgy nem kell, nem olyan bonyolult a szóbeli! Sok sikert!
2023. jún. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgáztató matematikatanárként válaszolok. Három tanár van bent az emelt szóbelin. Mindhárom a szóbeli értékelő lapon adja a pontokat a feleletedre. Az ebédszünetben vagy a nap végén összevetik mindhárman a pontokat és azokat átlagolva adják neked a végleges pontszámokat.
2023. jún. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2023. jún. 9. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!