Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosi pontszámítás?

Orvosi pontszámítás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 11-es vagyok és a felvin már számolgatom a pontjaimat. Azt jól értelmezem, hogy csak a 12-es év végi biológia és fizika/kémia jegyet nézik/számítják csak és a 11-et nem?

2023. jún. 14. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én erről még nem láttam semmi friss infót, de eddig úgy volt, hogy vagy egy tárgynak nézték az utolsó két év végi eredményét, vagy kettőnek az utolsó év végijét. Nem tudom, hogy az új rendszerben ez fog-e változni.
2023. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is így tudtam, viszont a felvi nem is engedi, hogy beírjak 11-es év végi eredményt, csak 12-et.
2023. jún. 14. 20:17
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


Erre gondolok

2023. jún. 14. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Én is így tudtam, viszont a felvi nem is engedi, hogy beírjak 11-es év végi eredményt, csak 12-et."

Ezt nem igazán értem. Ha nem idén felvételizel, akkor hova akarod beírni a felvin?


A link pedig ugyanazt írja le amit én is írtam, vagyis azt, hogy lehet vinni egy tárgy utolsó 2 év végi eredményét is.

2023. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NTBS ***** válasza:
Szerintem 11 év végit is nézik.
2023. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Olvasd el a linket amit a kérdező bemásolt. Lehet vinni 2 tárgy utolsó év végi eredményét is.
2023. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!