Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdolgozat ajánlott érdemjegy?

Szakdolgozat ajánlott érdemjegy?

Figyelt kérdés

Megkaptam az ajánlott jegyet az értékeléssel de nem igazán értem..

A belső bíráló adta de ha ajánlott akkor ez javítható?

A védésen ezt még megcáfolhatják?


2023. jún. 21. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Életemben ilyenről nem hallottam: rendszerint a szakdolgozatra jár egy jegy, a védésre egy másik.

Szóval erről inkább a tanszéken, tanulmányi osztályon tájékozódj.

2023. jún. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem- és karfüggő. Két helyen diplomáztam, az egyik helyen úgy nézett ki, hogy adott rá egy jegyet a konzulens is, az opponens is, és a védésre is kaptál egy jegyet, és ennek a háromnak az átlaga lett végül a szakdolgozat jegye. A másik helyen meg csak a védés számított, hiába javasolt mondjuk 3-ast az opponens, 4-est a konzulens, ha szépen megvédted, és mindenre tudtál válaszolni, ötöst is kaphattál. De olyanról is hallottam, hogy kaptál egy jegyet a szakdogára, meg egyet a védésre...
2023. jún. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A bíráló ajánl egy jegyet a szakdogára hogy szerinte hanyasnak kene lennie. És a védésen ezt figyelembe véve adják a végleges jegyet.
2023. jún. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Huh akkor nagyon eltérőek. Mindenesetre írtam a TO-nak :)


És általában van esély a javításra? Hármast ajánlott a bíráló. Van esély, hogy felhúzzam ezt a jegyet ötösre, vagy csak maradjon álom? 😅

2023. jún. 21. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!