Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy intézhetném el hogy...

Hogy intézhetném el hogy gimiben felmentsenek tesiből?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 21:09
 1/9 anonim válasza:
menj el az iskolaorvoshoz.:D
2010. okt. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
76%
Csak akkor kapsz felmentést ha nyomós okod van rá. Én pl gerincferdülés miatt nem tornáztam viszont hetente 2szer 2 órát gyógytestnevelésre jártam, jógával egybekötve. Utáltam a testnevelés órákat, ahogyan többek is, de csak indokolt esetben menthetnek fel alóla és olyat, hogy ne tornázz semmit, nem engednek, a saját érdekedben. Próbáld meg kihozni a legjobbat ezekből az órákból, találj társat a játékban és együtt átvészelitek. Én egy időben barátnőmmel footbageztem az órán, az is sport :P És elfogadták, mint mozgást.
2010. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen annyira nem vészes a tesióra mert megcsinálom a feladatokat ahogy tudom csak az zavar hogy hogy át kell öltözni na meg hogy tesi közben leizzadsz :S stb.
2010. okt. 12. 21:25
 4/9 anonim válasza:
89%
Csak nehogy megártson az a kis mozgás...
2010. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
ez nem is probléma) beszéljétek meg a tanárokkal, hogy rakják olyan időpontra az órákat amik után nem kell rohanni sehova és nyugodtan áttörölheted magad ha leizzadsz. mi megkértük azt is, hogy pl reggel első órában ne izzasszon halálra mindenkit, mert akkor egész nap szagolhatnak a tanárok) emiatt ne kelljen felmentés) oldd meg, hogy könnyebben tudj átöltözni. egyszerű ruhában menj suliba, ne legyen túl komplikált a tornafelszerelés sem)
2010. okt. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Há' törd el a lábad.
2010. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem lesz jobb ha felmenteted magad, mert végül is bármilyen kis hülye indokkal felmentenek már ( itt legalábbis). De viszont el kell járnod gyógytesire, gyógyúszásra, KÖTELEZŐEN amire ugyanúgy jegyet kapsz és amiről ugyanúgy nem hiányozhatsz és ráadásul délután is evvel kell sz*rakodnod. Én is gyűlölök tesizni, nem az órával van gond, hanem avval hogy cipelni kell a cuccot, béna is vagyok, leizzadok stb..
2010. okt. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
azért mi anno kitaláltunk egy módszert, hogy ne legyünk olyan büdösek tesi után, zuhanyzásnak hívtuk akkoriban...
2010. okt. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsón jót nevettem =).


Amúgy most mi történik, hogy át kell öltözni? Van sebhelyed? Akkor mi van? Semmi. Megkérdezed, elmondod nekik, mi az ott és miért van ott. Pufi vagy? Ruhán át is látni, ne görcsölj vele. Leizzadsz? Hát igen, a tesiórák már csak ilyenek. Matekon még lehet, hogy számolni is fogtok, sőt, irodalomórán még lehet, hogy verset is kell mondani! Fejből! Történelemből meg térkép mellett felelni! Borzasztó! =P


Amúgy a zuhanyzás nem rossz ötlet, ha van rá időd, ha nincs, akkor sziszegős szappan...

2010. okt. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!