Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy intézhetném ezt el?...

Hogy intézhetném ezt el? Egyáltalán vagy ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Édesanyám születésnapjának alkalmából szeretném "elküldeni" a szüleimet egy wellness hétvégére. Ki is néztem a szállodát, az ellátást, kikalkuláltam mindent, túl vagyok a matekozáson is.


Szeretném előre kifizetni az egészet és anyukám szülinapján átadni neki egy boritékban, vagy képeslapban az igazolószelvényt, vagy belépőt, vagy valamit, amiből kiderül,hogy már csomagolhatnak is.

Hogy tudom előre kifizetni a szállodának? Van ilyen -"meglepire" mód? Ha igen, hogy működik? Személyesen sajnos nem tudok odamenni, de akkor hogyan kapok valamilyen igazoló lapot? Még sosem csináltam ilyesmit, de régóta tervezem, szerencsére most van is rá pénzem, úgyhogy mindenképpen el kell intéznem. Tudnátok segíteni?


L/20


2011. jún. 27. 11:20
 1/3 anonim válasza:

Telefonon lebeszéled a szállodával, mit szeretnél.

Mondhatod, hogy a számlán kívül egy igazolást is küldjenek a pénzügyek lerendezéséről, mellyel a megajándékozott fog ott jelentkezni, mivel nem szeretnéd, ha megtudnák a költségeket.

2011. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem e-mailben, vagy telefonon lebeszéled velük. Bankból, v. postán keresztül átutalod nekik az összeget, ők pedig pl. e-mailben küldhetnek egy visszaigazolást, összeg nélkül persze, amit át tudsz adni.

De magát az "utalványt" Te is megírhatod a szüleidnek, ha a szálloda felé már minden rendezve van, csak bemondják a nevüket és ott nem lesz gond :)

2011. jún. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! :-)
2011. jún. 27. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!