Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lenne 1 kérdésem! Hol tudok...

Lenne 1 kérdésem! Hol tudok olyan papírt intézni hogy felmentsenek nyelv alól? Hova kell menni? Kivel kell elöször beszélni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 17:22
 1/4 anonim válasza:
100%
Nálunk csak azt mentették fel, aki sík h.ly. volt. azt nem tudom hogy intézték el neki, de valóban csoda h az ált. sulit elvégezte.
2009. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy hány éves vagy.

Középiskolásról csak egyszer hallottam, hogy dyslexiásként elsütötték, de amúgy ő is síkh.lye volt. Lustaság miatt nem lehet ilyen papírt kiállíttatni, és ez nem is baj.

2009. dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az adott városban a Nevelési Tanácsadót kell felkeresni, ők csinálják az ilyen vizsgálatokat. Ha tényleg van olyan ok, ami miatt felmenthetnek nyelv alól, akkor azt ők fogják megadni. Ha nincs, akkor senki.
2009. dec. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! amugy csak érdekelt hogy hogy működik ez..kiváncsi voltam rá:)
2009. dec. 5. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!