Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek hogy sikerült az idei...

Kinek hogy sikerült az idei matek érettségi?

Figyelt kérdés
2023. júl. 2. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
99%
2023. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Figyelmetlenségek miatt (csak) 96%. (középszint)
2023. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

79%

Az az egy pont eléggé szúrja a szemem mert emiatt nem lettem kitűnő :D de sajnos nem lehetett fellebbezni semmiért úgyhogy ez van. Igazából nem panaszkodhatok mert gimiben végig hármas voltam, soha életemben nem gondoltam volna hogy egy négyes miatt fogok panaszkodni

2023. júl. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Nekemis 79% lett🥲🥲 atnezettem egy másik matektanarral illetve a külön tanarommal is és nekem se talaltak benne pontot:(

A többi érettségi nekem is otos lett, a magyarom 84, torim 89, angolom 96, emelt bioszom 90, emelt kemiam pedig 76 lett tehát nekem is ezen múlott hogy kitűnő legyen, szóval nagyon mérges voltam, főleg magamra mert az egyik feladatnál pl azert nem kaptam meg a max pontot mert elszamoltam magam, és ez totálisan az én hibám

2023. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Oh egy sorstárs akkor :D na ezt hallgasd én nem írtam oda a mértékegységet az egyik eredmény után és ezen úszott el a pont :) nagyon örültem neki én is

De úgy fogom fel hogy ez megtanít arra hogy nem lehet mindig tökéletesen teljesíteni mert emberek vagyunk. Nagyon szép eredményeid lettek legyél büszke!

2023. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Persze, egyébként teljesen igazad van, én is csak magamra haragudhatok😄 igazából ez is meglepő eredmény mert azt hittem ilyen 50% körüli lesz mikor itthon megneztem a megoldokulcsot, de rengeteg reszpontot kaptam.

Koszonom aranyos vagy, neked a többi hogy sikerült?


(Egyébként miért kell lepontozni?, tudom hogy nem te voltál az, de aki lepontozott ebbe mi a jó?😃)

2023. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

Magyar: 88, töri: 88, közép angol: 99, emelt angol: 94, emelt biosz: 64

Összeségében elégedett vagyok de 26.-ig nem fogok megnyugodni :D

Szurkolok hogy bekerülj ahova szeretnél!

(Én sem tudom amúgy xD)

2023. júl. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!