Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha csak a papír miatt megyek...

Ha csak a papír miatt megyek az emberi erőforrások (ba) szakra, melyik egyetemet ajánljátok? Milton, KRE vagy MATE?

Figyelt kérdés

2023. júl. 2. 22:11
A kérdező szavazást indított:
Milton
KRE
MATE
13 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
21%

Én Milton mondanám. A KRE már valamivel nivosabb a három közül, de szerintem nekik sem gazdasági tudományok a fő csapás irányúk. Igazából a GT szakjairól még nem hallottam se jót se rosszat... Ez persze még alapjaiban semmit nem jelent. MATE magáról az egyetemről nem nagyon halottam még.

Mi az, hogy csak "papír" kell?

Már régóta dolgozol, ilyen munkakörben csak nincs hozzá meg a megfelelő papír,vagy esetleg előlépéshez szükséges?

Van valamilyen gazdasági irányú szakma előéleted, munkatapasztalat, mert ha igen meg teszi a Milton...

Ha viszont ezek nincsenek nem a Milton valasztánám, hanem pl. BGE, Corvinus, ELTE esetleg BME, ha vidék: PTE, DE.

2023. júl. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!