Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeptembertől az újpesti...

Szeptembertől az újpesti Babits Mihály Gimnáziumba járok majd. Véleményeket szeretnék olvasni a gimnáziumról. Igaz hogy sok tanár elment onnan? Milyen a matematika és a nyelv oktatása?

Figyelt kérdés
Továbbá érdekelnének a diákélettel kapcsolatos dolgok is. Gólyatábor helyett "fészekrakás" lesz?

2023. júl. 9. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Miért nem kérdezted meg az igazgatótól ezeket?
2023. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy az igazgató örülne ha a nyári szünetben egy új diák zavarná.
2023. júl. 9. 19:52
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem beszéltél vele, honnan veszed, hogy oda fogsz járni ősztől?
2023. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Felvételiztem most nyolcadikban.
2023. júl. 9. 20:43
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Mi értelme volt oda felvételizni 16 évesen, ha alapvető dolgokat se tudsz az iskoláról?...
2023. júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 KingDorka07 válasza:
60%

első válaszadónak üzenem, hogy gondolkozzon, mielőtt ír. a kérdező kérdései teljesen jogosak. más az igazgató és más egy diák szempontjából. egy oda járó, tapasztaltabb diák valószínűleg őszintébben és reálisabban fogja megválaszolni ezeket. alapvető dolgok közé nem fogják leírni, hogy milyen az oktatás, azt már csak tapasztalat útján tudod meg. igaz, az igazgató is tudna itt-ott segíteni, de szerintem a kérdező célja nem ez volt, hiszen akkor már rég megtette volna.


személy szerint nem oda járó diák vagyok, viszont szerintem ha szeretnél többet megtudni, érdemes itt is (gyakori kérdések) olvasgatni, de a legjobb, ha felveszed a kapcsolatot egy ottanival, aki elmond mindent, amit tudni szeretnél.


utoljára azt szeretném mondani, hogy ha örül az igazgató a kérdéseidnek, ha nem, neki ez a dolga/munkája, hogy segítsen. egyébként én is hallottam, hogy több tanár elment, de ne hagyd, hogy ez befolyásoljon. nem ez az egyetlen iskola, ahol elmennek tanárok.

2023. júl. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már rég törölni kellett volna!
2023. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A kérdező nyilvánvalóan 16 éven aluli.
2023. szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Hány ponttól vettek fel Téged?
márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Hány ponttól vettek fel Téged?"

Te is felvételizel?

márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!