Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE neptun emailt kapok vagy...

SZTE neptun emailt kapok vagy sem?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy tavaly jelentkeztem már az SZTE BTK karra. Fel is vettek, viszont úgy gondoltam, hogy kihagyok egy évet, tehát nem mentem el a beiratkozásra, ignoráltam az emaileket stb. Viszont már akkor kaptam neptun regisztrációs emailt a belépési kódokkal. Most ugyanúgy jelentkeztem azzal a céllal, hogy ezúttal tényleg egyetemi hallgató leszek, viszont még nem kaptam neptun emailt, pedig más ismerőseim már igen. A kérdés, hogy amiatt mert tavaly kaptam ezúttal nem kapok és a tavalyi bejelentkezési adataimat kell használni vagy csak legyek türelmes?

2023. júl. 28. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fogsz kapni, ilyet egyszer adnak és kész.
2023. júl. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beiratkozni nemem bekellett, csak utana passzivaltatni
2023. júl. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem*
2023. júl. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!