Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Metropolitan kommunikacio es...

Metropolitan kommunikacio es media velemenyek?

Figyelt kérdés
2023. júl. 31. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Mi a konkrét célod vele? Milyen területen szeretnél dolgozni?
2023. júl. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szerkeszto tervezek lenni, akar televizional, akar egy konyvkiadonal.

Fevettek levelezon szegedre szabad bolcseszetre, de budapesti vagyok es lehet megvarnam a felevet es elkezdenem Metun inkabb, talan a kommunikacio media jobban passzol ehhez

2023. júl. 31. 19:14
 3/7 A kérdező kommentje:
viszont az egyetemrol nem tudok kb semmit, neten olvastam 2014-es velemenyeket h nem szeretik, de az mar regen volt. A honlap igenyes az biztos, draganak meg nem annyival dragabb, mint egy allami egyetemen a fizetos kepzesek
2023. júl. 31. 19:15
 4/7 A kérdező kommentje:
viszont nem szeretnek olyan egyetemre sem jarni, ami nagyon nem mutat jol az oneletrajzomban
2023. júl. 31. 19:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetem gyenge, secunder intézmény...
2023. júl. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, talán Szalay Istinek vannak fent videói a Youtube-on és az egyikben mesél a METUS-s élményeiről, mivel asszem ő ott végzett és hát nem volt elragadtatva tőle, hogy finoman fogalmazzak, szóval szerintem nem biztos, hogy jó ötlet lenne oda menni..! :D


Meg aztán Szeged csoda szép város és jó lehet ott egyetemistának lenni. :)


Viszont a szerkesztőségi munkához talán jobb lenne a kommédia - valahol máshol...

2023. aug. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Büfészakok büfészakja a kommunikáció.
2023. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!