Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha két félévet passziváltatok...

Ha két félévet passziváltatok egyhuzamban, és utána kiiratkozok az egyetemről, kell fizetnem valamit?

Figyelt kérdés
Felvettek egyetemre, de idő közben úgy alakult, hogy külföldre megyek nyelvet tanulni egy évre. Ettől függetlenül szeretném megtartani az egyetemet, mert nem tudom, hogy egy év múlva hogyan fogok hozzá állni. A kérdés itt az, hogy, ha végül úgy döntök, hogy mást szeretnék tanulni/csinálni miután hazajöttem, a kiiratkozás jár-e valamilyen kötelezettséggel?

2023. aug. 6. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt aktív féléved nem kell.
2023. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedet az első jól megválaszolta.

Szerintem ez egy jó tervnek tűnik, de annak azért nézz utána, hogy az adott egyetem engedi-e az első félév passziváltatását (általában nem szokták), nehogy meglepetés érjen.

2023. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elvileg engedi igen.

Köszönöm a válaszokat!

2023. aug. 6. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!