Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetem kezdete előtt 1...

Az egyetem kezdete előtt 1 hónap hogyan zajlik? Beiratkozás és egyebek

Figyelt kérdés
Nyaralni mennék augusztus végén, a suli csak szeptember 10-én kezdődik. Milyen teendők lennének akkor? A beiratkozás elvileg augusztus közepén lesz, de után vannak intéznivalók?
2018. júl. 17. 21:34
 1/4 A kérdező kommentje:
*előtti 1 hónap
2018. júl. 17. 21:37
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs fent honlapon a tanév beosztása? Nalunk pl szeptember első hetében van a gólyatábor és pénteken a beiratkozás. Utána 10.étől már rendesen vannak előadások.
2018. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A beiratkozáson kívül nincs semmi olyasmi, amit mindenképp személyesen kellene intézned, mindent interneten keresztül fogsz (pl. tárgyak felvétele). A tárgyaidat egyetemtől függő, hogyan kell felvenni, van, ahol a gólyáknak felveszik az ügyintézők, van, ahol neked kell, de meg van adva, pontosan melyik tárgyakat, és van, ahol viszont mindent neked kell kitalálnod, hogy melyik időpontokat akarod, tehát te állítod össze az órarendedet. De ez mind online történik.


Egy tipp: hagyj itthon meghatalmazást kitöltve a saját adataiddal, üresen hagyva azt a részt, hogy milyen ügyintézéssel kapcsolatban hatalmazod meg a valakit. Így ha véletlen mégis kiderülne, hogy valamit intézni kell, akkor az itthon maradt rokonaid/barátaid közül valaki a nevedben el tudja intézni az ügyedet. De nem lesz semmi amúgy.

2018. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nalunk is hasonloan volt, mint az elozo irta. Golyatabor, utana beiratkozas, valamint nalunk golya het is volt, de az inkabb a csapatepites, ismerkedesrol szolt. Tul sok tanulmanyi dolog nem hangzott ott el. Lesz meg targyfelvetel is, de ezt egyetem valogatja mikor.

De valoszinuleg, ha felvettek kapsz majd mindenrol emailt, ne aggodj!:) (+ a kari honlapon is valoszinuleg fenn lesz minden).

2018. júl. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!