Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kivívhatom a rendőrséget az...

Kivívhatom a rendőrséget az iskolámba az osztálytársaimra?

Figyelt kérdés
Ez lehetséges, és kiküldenének a rendőrséget,vagy nem tennék meg? A kérdés full komoly. Most úgy ért véget a tanév június végén, hogy az akkori osztálytársaim beszélgették, hogy majd így meg úgy megverik az xy-t(akinek egyébként szakosodás miatt átmegyünk az osztályába, és ő amúgy jó haverom). Szerintem ez mindenkinél kiverné a biztosítékot. Ha neadjisten tényleg akció lenne, és éppen nem lenne tanár az osztályban, akkor hívhatom a 107-et/112-t és küldenek ki rendőrt? Vagy nem és emiatt én kerülnék bajba falshívás miatt? Oké, bajba talán nem is kerülnék, mert látom a Facebookon, hogy boldog boldogtalan betelefonál, hogy rádiót akar hallgatni vagy szőlőt eladni,de az sem lenne jobb,ha nem jönnének ki, elvégre itt is veszélyben lenne legalább egy ember.
2023. aug. 13. 13:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Célszerűbb előbb szólni egy tanárnak.
2023. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mire kiérnek a rendőrök, addig 20-szor szarráverik a haverodat.
2023. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tehát akkor kijönnének? Egyébként nem hiszem, hogy akkor folytatnák,ha azt el is tudom róluk mondani, hogy megvernék őt,a rendőrség azért csak visszatartó erő, sokszor jobban,mint egy házon belüli tanár.
2023. aug. 13. 14:19
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

Képzeljük el a szituációt!

Te: Jó napot kívánok! Egy lehetséges testi sértést szeretnék bejelenteni.

Rendőrség: Hol? Mikor történt ez? Ki abejelentő?...

Te: Az iskolában hallottam Józsit és Janit beszélni, hogy a suli előtt jól megvereik majd Karcsit. Egyébként 16 éves vagyok és ez a sztori nem kamu.

Rendőrség: Ne haragudjon Uram, de amíg vér nem folyik addig nem megyünk ki egy szóbeli beszélgetésre hivatkozva.

2023. aug. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem a levegőbe hívnám őket. Hanem ha ne adj isten már behúztak volna nekik egyet. Erre megfenyegetném őket hogy kihívom a rendőrséget,ha azután is folytatnák akkor már-már állampolgári kötelességem.
2023. aug. 13. 19:23
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
Jol teszed ha kihívod miutan megtortent valami. Egy a lényeg szotlanul nem kell turni evekig, ott a rendorseg, ha elegszer rajuk hivjak majd a gyam elviszi oket stb. Jol teszed h ki akarod hivni!
2023. aug. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os! Köszi szépen. Rescept. És köszi a többi választ is.
2023. aug. 13. 23:35
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Mai puhány világban már az is kiüti a biztosítékot, ha valakit "meg akarnak verni"? Erre csak azt tudom mondani, hogy háh!
2023. aug. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted a fizikai vagy bármilyen erőszak rendben van? Gratulálok.
2023. aug. 14. 13:42
 10/17 anonim ***** válasza:
Nincs rendben, de senkit nem vertek meg. Addig meg kuss.
2023. aug. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!