Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kivívhatom a rendőrséget az...

Kivívhatom a rendőrséget az iskolámba az osztálytársaimra?

Figyelt kérdés
Ez lehetséges, és kiküldenének a rendőrséget,vagy nem tennék meg? A kérdés full komoly. Most úgy ért véget a tanév június végén, hogy az akkori osztálytársaim beszélgették, hogy majd így meg úgy megverik az xy-t(akinek egyébként szakosodás miatt átmegyünk az osztályába, és ő amúgy jó haverom). Szerintem ez mindenkinél kiverné a biztosítékot. Ha neadjisten tényleg akció lenne, és éppen nem lenne tanár az osztályban, akkor hívhatom a 107-et/112-t és küldenek ki rendőrt? Vagy nem és emiatt én kerülnék bajba falshívás miatt? Oké, bajba talán nem is kerülnék, mert látom a Facebookon, hogy boldog boldogtalan betelefonál, hogy rádiót akar hallgatni vagy szőlőt eladni,de az sem lenne jobb,ha nem jönnének ki, elvégre itt is veszélyben lenne legalább egy ember.
2023. aug. 13. 13:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
És gondolod, hogy ha megtörténik és tényleg nem lesz ott tanár, akkor ott abban a pillanatban fogom kiírni ide meg utána járni, hogy most akkor hívhatom e a rendőrséget? Kuss neked.
2023. aug. 14. 20:36
 12/17 anonim ***** válasza:
jol teszed kerdezo ki kell hivni ha megtortent aztan majd megtanuljak a kemenykedo legenyek hogy milyen ha a gyam fenyetegi oket majd
2023. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2023. aug. 14. 21:54
 14/17 anonim válasza:
Arra nem jönnek ki, ha páran verést tervezve erről beszélgetnek. Az első pofon után már igen.
2023. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Amikor én voltam fiatal elég gyakoriak voltak a verekedések. Mondjuk nem is voltunk ilyen besz@ri nyomik.
2023. aug. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

14: pontosan!

15: inkognitóban nagy az arcunk,mi? Szánalmas vagy.

2023. aug. 17. 06:29
 17/17 anonim ***** válasza:
Mondja, aki besz@rik egy fenyegetéstől is. 😂
2023. aug. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!