Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol vannak a pedagógus állás...

Hol vannak a pedagógus állás hirdetések?

Figyelt kérdés
Már az összes portálon néztem, csak a tavalyiak vannak fent, 6 hónapnál régebbiek, az újak sehol? Ilyen jól állunk? Miért nem hirdetik most az állásokat?

2023. aug. 14. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Közigállás. De pl. Professionön is rengeteg van. Meg nem-hivatalos Facebook csoportokban.
2023. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ütköztem bele ilyen hirdetésekbe, holott nem igazán kerestem, csak rálesés szinten.

De mondjuk aug közepén hirdetni már last-minute jellegű...

2023. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan a közszolgállás weboldalán vannak. Azonban a személyes tapasztalatom az, hogy a "pedagógus állások" facebook csoportba sokkal több hirdetés kerül fel. Érdemes akár ott egy posztot is kiírnod hogy mit keresel és hol, nagyobb eséllyel fogsz találni.
2023. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

"Érdemes akár ott egy posztot is kiírnod hogy mit keresel és hol, nagyobb eséllyel fogsz találni."

Nem keres ő semmilyen állást. Egyszerűen ezt a feladatot kapta a megafon-táborban, hogy ilyen álkérdésekkel keltse azt a látszatot hogy nincs is pedagógushiány, minden rendben van az oktatásban.

2023. aug. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A közigállás tele van és a pedagógus állások.hu is.
2023. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2023. aug. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6

Köszönöm a linket. Itt már találtam is. Eddig az állásod.hu közigállás profession Facebook stb. nem volt szerencsém, mert ahol én lakom, S környékről nem volt semmi.

#4

Kedves válaszoló! Legyél már a helyemben légyszi, ha olyan okos vagy!!!! Meglévő főállásom mellé keresek óraadóként mellékállást két diplomával két gyerekkel, mert egy pedagógus fizetésből nem lehet megélni. Mivel vidéken lakom Pusztulatfalván halmozottan hátrányos helyzetű kistérségben tanítok, mellékállásban nyilván közelben lévő hasonló helyzetű iskolákban keresgélnék. Nem hiszem, hogy nincs állás, sőt, jöhetsz hozzánk szeretettel várunk, tavaly sem voltunk elegen, sőt melegen sem a tél folyamán a tankerület jóvoltából! De ide nem panaszkodni jöttem, hanem segítséget kérni, amit köszönök is azoknak, akik erre szánták a drága idejüket!

2023. aug. 14. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!