Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szociális ösztöndíjnál akkor...

Szociális ösztöndíjnál akkor is le kell adni a jövedelemigazolásokat, ha úgysem kapok rá pontot? ELTE

Figyelt kérdés

Tudom, hogy több a jövedelmünk, és biztosan nem fogok rá pontot kapni. Az van írva, hogy ha nincs megfelelően igazolva, akkor nem adható rá pontszám.

Akkor jó úgy, ha nem adom le? (Annyival kevesebb papírt kellene összeszedni, egyszerűbb lenne.)

Viszont azt nem értem, hogy mínusz pontot is lehet kapni, tehát ha nem adom le, akkor 0 pontot kapok vagy -7-et? Mert az szerepel, hogy "nem adható pontszám", ennek akkor elvileg azt kellene jelenteni, hogy mínusz pontszám sem adható. De akkor meg hülye lenne az ember leigazolni, hogy mennyi a jövedelem a családban, hogy még mínusz pontot kapjon rá.


2023. aug. 26. 15:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%

Mégis minek írod ki a kérdést, ha neked csak az a válasz tetszik amit te látni akarsz? :ĐĐĐĐĐĐĐ


"És a kérdésem arra vonatkozott, hogy csinálhatom-e azt, hogy nem adom le a jövedelemigazolásokat" Nem, nem csinálhatod. Hiába írtuk le, nem értetted meg.


"Egyébként meg nincs olyan, hogy "nem írom be", mindenképpen meg kell adni, hogy mennyi az egy főre jutó jövedelem, meg olyan sincs, hogy kevesebbet írok be, mert ahhoz, hogy kapjak rá (pozitív) pontot igazolni kell."

Akkor miért is nem értetted meg, hogy nem lehet olyat csinálni, hogy te nem adod le, mert akkor meghaladja???



"Azt írtad, hogy nem vagyok különb, mint akik csalnak, hát, de igen, mert én nem csaltam, ezt is írtam az előző válaszomban." Minek tetted fel a kérdést, ha ígyis-úgyis igazolni kell, ami evidens ?

Egyértelmű hogy igazolni kell, te akartad kijátszani a rendszert, azzal hogy nem adod le, amit kértek.


"Menj, keresd meg azokat, akik tőlem vettek el pénzt a csalásukkal!?!?!!?!!!"

Menj te, ha már képes voltál ezt kiírni. Látod ők legalább nem teszik, nem reklámoznak ekkora ostobaságot mint te, amire egyébként válaszoltunk, hogy nincs ilyen, hogy nem adod le amivel igazolni kell, de te még akkor sem akarod megérteni.

Mellesleg semmilyen pénz nem vettek el tőled, ugyanis ha több a jövedelem akkor több. Milyen pénzt vársz?

2023. nov. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Igazából még most sem tudom, hogy muszáj volt-e leadni a jövedelemigazolásokat, mert kaptam rá -7 pontot, de ezt anélkül, hogy leadtam volna is meg tudták volna adni, ennél kevesebbet meg nem adnak. Hiába írod te le, hogy le kell adni, te sem tudod.


Nem akartam kijátszani a rendszert, hanem azt kérdeztem, hogyha biztosan a maximális 7 pontot fogják levonni, akkor le kell-e adni a papírokat, vagy elég ha beírom az összeget, amivel látják, hogy meghaladja az x összeget, amihez a maximális 7 pont levonás tartozik.


Semmiféle ostobaságot nem reklámozok, te ismételgeted csak ugyanazokat a hülyeségeket, és még mindig nem sikerült megértened, hogy én mit kérdeztem.


"Mellesleg semmilyen pénz nem vettek el tőled, ugyanis ha több a jövedelem akkor több. Milyen pénzt vársz?"

Ahogy már korábban írtam: Nincs összeghatár, ami felett nem jogosult valaki, hanem ponthatár van, amit ha valaki elér, akkor kap.

És én elértem a ponthatárt, és megkaptam az ösztöndíjat. :ĐĐĐĐĐĐĐ:ĐĐĐĐĐĐĐ:ĐĐĐĐĐĐĐ:ĐĐĐĐĐĐĐ

dec. 9. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!