Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem írtak ki még CV tárgyat...

Ha nem írtak ki még CV tárgyat, akkor az oktatónak kell írni vagy a kar ügyintézőjének?

Figyelt kérdés

#egyetem #CV #Csak Vizsga
2023. aug. 28. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem az egyetem oktatója írja ki a tárgyat, ő is max az ügyintézőnek tud szólni
2023. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

nekünk a tanszékeken van egy ilyen felelőse.

vagy pl szoktak olyan, hogy ha a tanulmányi osztályra írsz, onnan továbbitják az e-mailedet az illetékesnek.

ezt amúgy lehet,hogy az oktató is tudni szokta, szerintem talán igen , hogy kinek kell írni, talán pl ő is tudhatja továbbítani, vagy mondja, hogy hova.


Viszont van olyan is, hogy régebbi mintaterv szerint vagy; és valamiért nem jelzi ki az új mintaterv szerinti tantárgyakat (tehát kb. ugyanazon tantárgyat az új nevével/ ua. tantárgy új nevét.) Szóval akkor lehe,t hogy praktikus neptunkódodat is odaírni, meg szakodat az emailbe. hogy akkor rögtön ki tudják írni.


Énnekem olyan is volt, hogy kérvényeztem, 10 perc múlva megnéztem, meghirdették-e már nekem a tantárgyat, hát meghirdették, de csak ugye egy főre; mert én kértem; és akkor már azon a 10 percen belül; már valaki fel is jelentkezett rá helyettem. xD Szóval írni kellett mégegy emailt ugyanoda ,hogy bővítsék a létszámot. :):)

2023. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!