Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Alapszakos mérnök informatikus...

Alapszakos mérnök informatikus szakdolgozatot nulláról meglehet írni 130 óra alatt?

Figyelt kérdés

Munk mellett ennyi időm lenne rá.

Sajnos a téma kicsit idegen. Mármint hallottam róla (tehát a hozzákapcsolódó tárgyakat teljesítettem), de még nem foglalkoztam komolyabban is vele.

Nem kell kérdőívezni meg ilyenek. Meg kell tervezni, kivitelezni, és ennyi. 50 oldal.


Kinek mennyi időbe telt az infós szakdoga? Milyen jegyet kaptatok rá?


2023. aug. 29. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Témától és a már rendelkezésre álló anyagoktól függ, de egy nem túl erős, de még elfogadható szakdolgozatot, akár esszé-típusút hamar össze lehet hozni. De miért idegen témát választottál? Az nagyon sokat segít, ha valamennyire azért rezonálsz a témára, van róla sok szakirodalom.

A jegy annyira nem számít, ha nagyon gyenge, akkor azért általában visszadobják kiegészítésre, így hármastól rosszabb jegyet a szakdolgozatra nem szoktak adni. Így ha a jegyeid ettől jobbak voltak és a záróvizsgád is, akkor a végső jegy még lehet négyes.

2023. aug. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
A chatgpt korában? Viccelsz? Beírod a témát a chatgpt-be, az ad egy vázlatot / ötletet, hogy hogyan strukturáld, hogyan rendszerezd, miket vegyél bele, majd az egyes témák mentén ugyanígy haladsz tovább. Saját szavaiddal kicsit átírod, beleszúrsz hivatkozásokat, kódmintákat és voilá.
2023. aug. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

Azért a chatGPT-vel való szakdoga írással csak óvatosan!

Nem fog átmenni az AI detektoron.

2023. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!