Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elmehetek egyetemen az előadás...

Elmehetek egyetemen az előadás közepén?

Figyelt kérdés
Orvoshoz kell mennem és nem szeretnék lemaradni, a másfél órából 1 órát ott tudok tölteni

2023. aug. 30. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Amennyiben nincs katalógus, mindenképp.

Ha van, akkor sem tudják hogy wcre mentél-e ki, de úgy illik hogy beszéld meg az óra elején a tanárral.

2023. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha előadás (amin nem kötelező a részvétel) akkor csak fogod magad és kijössz. Ha gyakorlat és van katalógus akkor én szólnék a helyedben. Van olyan oktató aki simán kihúz a jelenlétiből.
2023. aug. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Nem lenne egyszerűbb inkább kérni egy másik időpontot úgy, hogy ne ütközzön semmilyen előadással?
2023. aug. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha dolgod van akkor dolgod van. Én szólnék a tanárnak előtte, hogy ez van és ülj az ajtó közelébe, hogy ne zavarj másokat.
2023. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyelőadóban van az előadás akkor simán kimehetsz, ha sima terem azért szólj az óra elején ne csak szedd a cuccaid. Előbbi esetén arra figyelj hogy a sor szélére ülj, itt kb olyan székek szoktak lenni mint a színházban, úgyhogy másnak is fel kell állnia ha bentről akarsz kijutni.
2023. aug. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Én megkérném a spanomat hogy írjon rá a jelenlétire ha óra végén körbeadná a prof és szó nélkül lelépnék
2023. aug. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem katalógusos, akkor persze. Én is már többször léptem le óra közben, és mások is gyakran leszoktak. Csak próbálj ne zörögni, illetve lehetőleg ne olyan helyre ülj, ahonnan csak akkor tudsz kimásni, ha a melletted ülő 8 ember is felkel.
2023. aug. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben, mindenkinek köszönöm szépen
2023. aug. 30. 23:41
 9/9 anonim ***** válasza:
" Én megkérném a spanomat hogy írjon rá a jelenlétire ha óra végén körbeadná a prof és szó nélkül lelépnék ". Ja, főleg, ha a tanár ír fel, hogy ott vagy-e, vagy sem. Legalábbis a PTE-n ez így megy.
2023. aug. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!