Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol tudnék óvónőnek tanulni?...

Hol tudnék óvónőnek tanulni? A kaposvári suli jó? Mik a felvételi követelmények?

Figyelt kérdés

Egy Somogy megyei kisvárosban élek. Láttam, hogy Kaposváron lehet tanulni óvónőnek, de a követelményeket nem találom meg.

Valaki tudna segíteni kicsit eligazodni, esetleg tapasztalatokat megosztani velem?



2023. aug. 30. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Egyáltalán miről beszélsz?
2023. aug. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1 olvasd el, és megtudod....

Ha nem értetted meg elsőre, akkor fuss neki mégegyszer, szerintem könnyen értelmezhető szöveget írtam.

2023. aug. 30. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

1. Ne legyél olyan nagy pofával, egy mondatot nem tudsz leírni értelmesen.

Keresd meg magadnak nagyokos.

2023. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

"Láttam, hogy Kaposváron lehet tanulni óvónőnek, de a követelményeket nem találom meg."


Ha ennyi kompetenciád sincs hogy rátalálj arra amit a google 2 másodperc alatt felhoz te inkább ne akarj óvónő lenni ahol több gyermekre is vigyázni kell, mert ilyen alacsony kompetenciájú egyénre az aranyhalait sem bízná szívesen az ember, nemhogy a saját gyermekét...

2023. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves négyes számú válaszoló.... Úgy véled, hogy nem néztem utána a dolgoknak?

Ebben az esetben tévedsz, ugyanis keresgéltem, de nem találtam. Illetve a kérdésemben nem csak a felvételi követelmények iránti érdeklődés volt, amennyiben ezt nem értetted meg, általad használt szavakkal élve...:ha annyi kompetenciád nincs, hogy fel tudj fogni egy egyszerű kérdést, akkor ne irkálj ide semmit, mert nincsen rá szükség....



Van már némi tapasztalatom a gyerekekkel, ugyanis vannak nálam idősebb barátnőim, akiknek már vannak kisgyermekeik, és vigyáztam már rájuk, illetve nyári táborban is felügyeltem már egyszerre 20 gyerekre teljesen egyedül....mint olvashatod, bízták már rám szülők a gyermekeiket.

Kedvelnek engem a gyerekek, és én is szeretem őket.....

2023. aug. 30. 21:20
 6/6 anonim ***** válasza:
errefelé tessen olvasgatni: [link]
2023. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!