Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tapasztalatok az ELTE Művészet...

Tapasztalatok az ELTE Művészeti Instruktor MA szakáról?

Figyelt kérdés

Jelenleg közösségszervezés szakon tanulok, és gondolkodok, hogy a fentebb említett mesterképzésre jelentkezzek majd, ha elvégeztem az alapszakot.

Engem leginkább a koncertszervezés, illetve hasonló művészeti rendezvények szervezése érdekelne.

Ha jól látom, akkor ez egy viszonylag új képzés és pont emiatt nem is találtam róla túl sok információt, de nagyon örülnék, ha valaki, aki erre a szakra jár, tudna pár dolgot mondani róla, főként az érdekelne, hogy milyenek a specializácaiók, az órák, órarend, vizsgák, stb.

Köszönöm!



2023. aug. 31. 22:22
 1/2 az agy ***** válasza:
Kb kitörölheted vele a befőttes üveget. ELTE? az már régen is vicc kategória volt.
2023. szept. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menedzser képzés teljesen rendben van. Ideáig szakirányú képzés volt max.


#1

BME se tud mindenkit felvenni. Bármennyire wc papír képzelet a btk.


Máshol ilyen tapasztalatból beszélnek, mert a szakképzés sincs a topon:

Ez azért hatalmas baj, mert szinte minden diploma hasznos. Lehet itt mondani, hogy "persze, büfészakokra ne is menjenek", de ez nem igaz. Ez jövőbeni munkáltató örül annak, ha látja, valaki képes volt 3-5 évig egy dologra koncentrálni. Plusz jelzi, hogy az adott dolgozó tanítható.


Szóval én továbbra is azt mondom, hogy a nyelvtudás megszerzése mellett a legfontosabb egy diploma.


-----


most ezzel azt akarod mondani, hogyha valaki két hétig youtube tutorialokat néz, az nem felel meg egy 5 éves diplomának?


-----


Abszolút így van. Pl a rendszerváltás után felpörgő bölcsész (büfé-könyvtár) szakok ontották a diplomás embereket, és felszívták őket az ide jövő pénzügyi és egyéb service centerek. Nem egy űripar, de ezek az emberek rendes értelmiségi fizetésért értelmiségi munkát végeznek azóta is. És ezek a centerek most épülnek le, mert nincs utánpótlás.

dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!