Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-n elsőéves vagyok PPK-n,...

ELTE-n elsőéves vagyok PPK-n, "felvettem" a tárgyakat azaz várólistán vagyok, így akkor nincs teendőm már a tárgyfelvétellel, ugye? Kivéve ha valamire nem kerülnék be a várólistáról

Figyelt kérdés

2023. szept. 1. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, majd vagaskor kiderul hogy belerultel az orara vagy nem :)
2023. szept. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írta.

Viszont azoknál a tárgyaknál, ahol több időpont is van (gyakorlatok), ott nagyon figyelni kell a várólistát, egészen a ranglistás tárgyfelvétel végéig, hiszen bármikor kicsúszhatsz! Ezeknél át kell jelentkezni olyanra, amire beférsz a ranglistás számod alapján.

Illetve a többi tárgyat is érdemes figyelni, hiszen ha sok tárgyról kicsúszol, fel kell venni helyettük más tárgyakat.

2023. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az jutott szembe, hogy ez lehet, hogy egy olyan bug, amit azóta kijavítottak, de pár éve még csinált olyat a Neptun (szintén ELTE PPK-n), hogy csak akkor írta ki a valódi rangsoromat egy kurzusnál, ha felvettem az adott kurzust. Úgy értem, pl. egy gyakorlat esetén választhatsz mondjuk 5 kurzus közül. Felvettem az elsőt, jelezte, hogy hányadik vagyok. A többinél viszont azt írta, hogy nem férnék be oda. De ha felvettem az első helyett a másodikat, akkor már tejesen más helyezést írt ahhoz, és lehet, hogy egész elöl voltam abban a rangsorban. Aztán felvettem a harmadikat, oda tényleg nem fértem be. Felvettem a negyediket is, ott kb. első voltam. Szóval érdemes volt végigkattintgatni őket, mert addig nem írta ki helyesen, hányadik vagyok a rangsorban, amíg nem jelentkeztem az adott kurzusra. Lehet, hogy ezt azóta megjavították, de egy próbát megér.
2023. szept. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :)
2023. szept. 5. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!