Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A híradó szerint a gyerekek...

A híradó szerint a gyerekek már nagyon várták az iskolakezdést?

Figyelt kérdés
ti mennyire vártátok, vagy ha gyereketek van, ő mennyire várta?
2023. szept. 2. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A kicsik várják.Utána kb olyan 5.kortól nem várják.
2023. szept. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5.osztálytól* akarom mondani
2023. szept. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sose vártam! Nekem egy fogolytábor volt végig!
2023. szept. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsik sem várják mostanában már, mert már az óvodában agyon ijesztgetik őket, hogy ott majd milyen nehéz lesz.
2023. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
# 4. Ez nem ijesztgetés, ez a realitás. Úgyis rájönnek az első héten.
2023. szept. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyűlöltem a sulit. Felnőttként, 30 után jöttem rá az okára. Lányom most ment 6.-ba, ő várta. Pénteken korán kelt, izgult nagyon. Aztán ebéd után hazajött, lefeküdt és közölte, hogy ki kell hevernie az osztályát, már most sok volt belőlük..

Ja, én szülőként nem vártam. Jobb, nyugisabb volt itthon.

2023. szept. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös, tanárfüggő. De nem azzal hozzuk meg a gyerekek kedvét az iskolához, hogy minden nap elmondjuk, hogy ott majd milyen rossz lesz ám neked! Mégis mire számítunk, mennyire fognak lelkesen menni a gyerekek iskolába?
2023. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ó, mi mindennap elmondtuk nekik, hogy az iskola nagyon klassz lesz. Dehogy mondtuk nekik, hogy az nem jó. Ki mond ilyet az iskolakezdő gyerekének? Még bízunk is abban, hogy hátha nekik jobb lesz!

Aztán az első héten már szorongva jön haza. Utána már hatszor visszamegy reggelente pisilni. Fáj a hasa, a feje. Kitalál mindent, csak ne kelljen menni. Minden második héten beteg, lázas. Végül már zokog, úgy kell belökdösni az iskolakapun. Nem kellett nekem semmi rosszat mondani az iskoláról.

2023. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy vártam, de kb negyedikes koromig egészen jó volt bejárni. Akkor még fontos dolgokat tanultunk, a szünetekben pedig játszottunk a barátokkal és osztálytársakkal. Utána kezdett nőni bennem a stressz, évről-évre egyre jobban.
2023. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
8-as: az óvodában mondogatják nekik. Az iskolában ezt már nem lehet ám megcsinálni! Ott már milyen nehéz lesz! Ott nem lehet ám így viselkedni! Jaj, te hogy fogod majd bírni az iskolát?! Ezt hallgatják egész nagycsoportban.
2023. szept. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!