Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen tárgyfelvételnél...

Egyetemen tárgyfelvételnél (tesi) van olyan óra ami nehéz?

Figyelt kérdés
Én a gerinctornát néztem ki, de ez betelt. Szinte csak atlétika órák maradtak, amit normálisan be tudnék illeszteni az órarendembe. Ezt nehéz megcsinálni? Baszogathatnak ilyen töltelék tárgynál?

2023. szept. 4. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nagy különbségek tudnak lenni. Anno én is csináltam gerinctornát, az nagyon laza volt, de pl az evezés brutális nehéz volt. A floorball szintén könnyű volt, ténylegesen csak játszottunk mint középiskolában. Ezen kívül jártam aikido-ra is, ott konkrétan együtt edzettünk emberekkel, akik rendesen aikidoznak az egyetemtől függetlenül.
2023. szept. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam a tollas kifogott.
2023. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%

Tesit sose az alapján válassz hogy mi van kiírva a tárgyleírásnan, hanem hogy ki az oktató. Bármilyen könnyűnek hangzó selejt tárgyat is lehet komolyan oktatni pl: tollaslabda, ping-pong és bármilyen nehéznek tűnőt félvállról.


Én intelligens ember vagyok, információt gyűjtöttem az oktatókról és végül olyanhoz vettem fel aki ő maga is tudta hogy egy kötelező fos mindenkinek és be sem kellett járni, mindenkinek beírta az aláírást, az értékes időmet pedig nem pazaroltam ilyen hülyeségre.

2023. szept. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Melyik egyetem? Talán többet tudnak segíteni, ha valaki ide téved a te egyetemedről.


Én egyébként SZTE-s voltam, mind a két félévben jógát vettem fel, és nagyon élveztem. Kellett azért mozogni, nem csak bejártunk és ennyi volt, de nagyon aranyos volt az oktató, sok póznál mutatott könnyített verziókat, ő mindig azt mondta, hogy az a lényeg, hogy jól érezzük magunkat és kényelmesek legyünk, csináljunk mindent, ahogy tudunk. Barátom falmászást vett fel, őt egyszer úgy beírták jelenlévőnek, hogy nem volt ott, csak bekiabálták a nevét, szóval az nagyon laza volt. :D Nővérem TRX-n volt, na, ők ott vért izzadtak.


Minden oktatótól függ.

2023. szept. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"az értékes időmet pedig nem pazaroltam ilyen hülyeségre"


Helyette több időd marad gyk trollkodásra. 🤣

2023. szept. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer buktam sport kurzuson, mégpedig hiányzás miatt, de magát a sport részt nem szokták nagyon komolyan venni, mármint nyilván elvárják, hogy csináld, de nem buktatnak.
2023. szept. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!