Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eltanácsolhatják a 6 éves...

Eltanácsolhatják a 6 éves elsős gyermekemet az iskolából, ha szünetben verekszik?

Figyelt kérdés

Órákon jól teljesít, vannak dícséretei, piros pontjai.

De behívattak minket a tanárral és az igazgatóval egy beszélgetésre mert agresszívan viselkedik a szünetekben, nekimegy ötödikesnek is az udvaron. Persze előzménye van, cukkolják és ő nem hagyja magát. Itthon, ha valamiért rászólok, belémrúg.

Nem verjük, most folyamatosan mondogatom neki hogy nem szabad bántani a többi gyereket stb. Az óvodában 3 év alatt 2 szer volt ilyen agresszív megnyílvánulása, itt meg az első nap úgy fogadtak hogy megkérdezték hogyan fegyelmezem mert nem fogad szót, és üt ha rászólnak.

Itthon bezavarom az ágyába ha rosszalkodik.

Elküldhetik az iskolából? Hova vigyem ha ez megtörténik? Ide tartozunk, nincs garancia arra hogy máshová felveszik, és az iskola kötelező.



2023. szept. 17. 21:57
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
53%

Csak igy tovabb , a szuloseget is kötnem valamihez. Kolegam a 4 eves lanyanak elveri a segget ha valamit kitesz es megis az apjat szereti jobban es hallgat ra es tudja mit csinaljon mit ne az anyjaval meg cicaskodik.

Egyik pszychologus se fogja aztmondani, hogy verd el mert ők is csak a hulyekbol es a kezelhetetenekből elnek. Az hozza nekik a penzt nem az aki tud viselkedni.

2023. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
0%

#10 aruld el, hogy hogy kezelje.

Neked a gyerekkel nem bratyizni kell meg haverkodni, te vagy a szülő az eletre kell nevelned ha nem te akkor majd helyetted megteszi mas, mondjuk egy allami javitointezet vagy a börtön, ilyen viselkedessel egy idő utan ezt eri el, nekem mindegy, a szülőseget is kellene kötni valamihez.

2023. szept. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
74%
Akkor ezek szerint mégsem ok nélkül piszkálják? Mert a sztori úgy indult...
2023. szept. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Hol olvastad azt h ok nélkül piszkálják?
2023. szept. 17. 23:38
 15/34 anonim ***** válasza:
54%

"Persze előzménye van, cukkolják és ő nem hagyja magát."


Mondjuk itt... Csak azt nem írtad hozzá, hogy nem ok nélkül, viszont ennek ellenkezőjét sugallja a megfogalmazás.

2023. szept. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Én azt látom, hogy az a gyerek úgy irányít titeket,a hogy akar ti meg ugráltok neki. Semmi határt nem szabtok neki, hiába mond bármit is a pszichológus, ha látja, hogy bármit megtehet. Leginkább otthon kellene kezden a nevelését, nem azon gondolkozni, hogy hova menjen, ha kirúgják.


Nem tudom irogat ide még a Martin, neki van egy testvére a Laura, kb hetent jöttek a kérdések, hogy a húg rátámad az egész családra. Ott is mindent megengedtek annak a gyereknek.

2023. szept. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus. Komoly problémák vannak a gyerekkel. Tényleg beszélgess el róla az iskolapszichológussal, de lehet, hogy az nem is elég, ide valami vér profi veterán szakember kell.

A helyedben kikérném a körzeti orvos tanácsát is, hátha ajánl valakit.

2023. szept. 18. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
50%

“ Itthon, ha valamiért rászólok, belémrúg.”


“Itthon bezavarom az ágyába, ha rosszalkodik.”


Jézus!


Alapvető nevelési hiba, ha megtorlás van, de már a kezdetektől nincs magyarázat.


A gyereknek egyértelműen indulatkezelési problémái vannak.


Az agresszivitás agresszivitást szül.

2023. szept. 18. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

“ Sokáig kiszolgáltam , 5 éves koráig oda vittem neki a szörpöt is ami tőle 2 méterre volt.”


Úristen!!!


Neked az a “törődök az érzemeivel”, hogy alárendeled magad, mindenbe kiszolgálod?!


A gyereket tanítani, nevelni, rászoktatni kell!


Nem kamu ez a kérdés, mert az ember nem akarja elhinni.

2023. szept. 18. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Konkrétan semmi nem jó amit csinálok úgy látom. Ne zavarjam be a szobájába ha olyat csinál. Verjem meg, de agresszió agressziót szül..

Oda vittem neki a szörpöt ha kérte ez is baj, egyszóval minden.

Mindenki leírja hogy rosszul nevelem rossz anya vagyok.

De hogy hogyan kell jól azt senki nem tudja.

Kösz.

2023. szept. 18. 05:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!