Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Félévi osztályozó vizsgán...

Félévi osztályozó vizsgán lehet függvénytáblázatot használni, ugye?

Figyelt kérdés
Jelenleg külföldön tartózkodom, és januárban megyek vissza Mo.-ra. 11. osztályos vagyok, előre mondták, mielőtt kimentem, hogy osztályozót kell tennem majd minden tantárgyból. A kérdés, hogy fizikán és emelt matekon használhatom-e a függvénytáblázatot? mert azért az nagy segítség lenne számomra . Vagy ezt mindig az iskola maga dönti el, hogy használhatom-e vagy sem, vagy van re egy jogszabály? Köszönöm.

2023. szept. 24. 22:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Iskola dönti el
7 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozatoknál is használhatod a függvény táblázatot, legalább is nekünk lehetett egy éve.
2023. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Az a tuti, ha írsz a tanárodnak/OFÖdnek és megkérdezed. Én is azt mondanám, hogy használhatod, de ha mégsem, akkor ne ott kelljen meglepödni.
2023. szept. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!