Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » "Egynemű" sulikban hogy...

"Egynemű" sulikban hogy szokták megoldani a tesit?

Figyelt kérdés

Elég hülye kifejezést találtam rá tudom, de arra gondolok ha például egy műszaki szakközépben van három lány egy osztályban, vagy fordítva egy szépségipariban hat fiú az egész évfolyamon.

Átlag helyeken, ahol kb 50-50 a nemek aránya ott ugye kettéveszik az osztályt 1-1 tanárral, de ilyenkor hogy oldják meg?


Csak normális válaszokat légyszi!



2023. szept. 25. 16:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
23%
Akkor is iszonyatosan gáz ez a kérdező ahogy magyarázkodik, és még egy kamunickkel is megtámogatja saját magát🤣🤣🤣
2023. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Te vagy a gáz, ahogy itt kötekszel, de innentől nem méltatlak válaszra.

A normális válaszokat köszönöm, te meg élj nyugodtan halálodig abban a hitben, hogy a koedukált azt jelenti, hogy olyan hely, ahol az egyik nem szemmel látható többségben van, de a másik is előfordul elvétve :)

A te érdekedben, az arcodból vegyél kicsit vissza, mert nem online, hanem egy kocsmában például lehet, hogy a fogaid bánják ezt a stílust. Ha meg csak online ekkora az arcod, arra legyél külön büszke :D

2023. szept. 29. 18:58
 23/27 anonim ***** válasza:
33%
Kedves kérdező! Végigolvasva a kommenteket, te tényleg egy szerencsétlen és nevetséges félnótás vagy.
2023. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 x0 ***** válasza:
Általános iskolában az öltözőn kívül minden együtt volt. 1994-1996 között Miskolcon, a Lévay József református gimnáziumban külön testnevelőtanár volt, legalábbis nekünk 6 osztályosaknak, én 7-8. osztályban jártam oda, tehát a kezdő 2 évben. Sokszor együtt voltunk a lányokkal, de nem mindig. Utána szintén Miskolcon, az Andrássy Gyula Műszaki Középiskolában gépgyártástechnológia szakon nem voltak lányok, informatikán nálunk 7 lány volt az osztályban. Más időpontban volt más testnevelőtanárral: amíg nekünk testnevelésóránk volt, heti 2, a lányoknak lyukas órájuk volt, nekik gondolom utolsó tanóra után volt valamikor a testnevelés, amikor mi már hazamentünk. Csak 1 öltöző volt, mivel korábban nem volt informatika, így tiszta fiú iskola volt. Az informatika ott már megszűnt, de tudtommal vannak lányok: a gépészeten.
dec. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 x0 ***** válasza:

24-hez kiegészítés: 4 osztály volt évfolyamonként, abból 2 informatika, nyilván a 2 osztályban a lányok össze voltak vonva, de lehet hogy több évfolyam is össze volt vonva.

Egyetemen együtt voltunk a lányokkal: ugyanaz a testnevelőtanár: heti 2 óra egyben, egyszer, lehetett választani sok időpont és sok tanár közül, és minden tanárhoz jelentkezhetett mindkét nem. Több kar volt összevonva, tehát együtt voltak a programozók, közgazdászok, jogászok, a középiskolai tanárok: a reál és humán tantárgyak tanárai is: testnevelőtanár-képzés az ott nem volt, de más igen.

dec. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez úgy ment, hogy az iskola összes lányát összefogták és nulladik órában volt tesijük.
ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Kiegészítésnek, ez műszaki szakközép volt, 30-35 fő körüli osztályok, évfolyamonként 4 oztály, olyaztályonként 1-2 lány.
ápr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!