Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem gáz 24 évesen elkezdeni...

Nem gáz 24 évesen elkezdeni az egyetemet?

Figyelt kérdés

Középiskola után OKJ-t csináltam utána dolgoztam eléggé rossz munkahelyeken. Most is egy olyan helyen vagyok amit utálok és másmilyen helyekre fel se vesznek.

Rájöttem végre, hogy mit szeretnék tanulni de attól félek már késő?

Van még valaki aki később kezdte?

Félek, hogy egyedül fogom magam érezni a sok 18-19 éves között 😅



2023. okt. 1. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Rengetegen kezdik később, egyáltalán nem gáz. Itt már nem az van, hogy csak egy korcsoport. Nálunk volt 40 feletti is. Én 23 évesen kezdtem, de senkit nem érdekelt.
2023. okt. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem te leszel az egyetlen 24 éves a 18-19 évesek között, ne aggódj. Én is nagyjából ennyi idősen kezdtem egy egyetemi képzést, és egyáltalán nem lógtam ki, voltak velem egyidős és jóval idősebb szaktársaim is. Semmi gond nem volt belőle, jól kijöttünk.
2023. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom milyen szakról van szó

De van aki 50 évesen kezdi el

Amúgy sincs rádirva

2023. okt. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Gazdálkodás és menedzsment szak.

Amúgy kinézetre általában 18 évesnek néznek szóval amíg nem mondom talán nem lesz olyan feltűnő 😂

2023. okt. 1. 13:54
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Én 25 évesen kezdtem, és én is fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Főleg levelezőn, ahol 30-35 sat átlag korosztály, teljesen jól kijöhetsz a közösséggel.
2023. okt. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha levelezőre mész,ott aztán tényleg teljesen vegyes lesz a korosztály, senkinek nem fogsz feltűnni.
2023. okt. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Ugyanezen a szakon levelezőn nàlunk tele volt 30-asokkal 40-esekkel,de talàlkoztam 50 körülivel is. Szóval ez nem korhoz kötött nyugodtan vàgj bele ha úgy érzed. Viszont rengeteg lemondàssal 3 évig jàr arra készülj fel. Jó esetben minden 2. Hétvégét a suliban töltheted ,rossz esetben minden hétvégén be kell menni pàr óràt,ill készülni kell a vizsgàkra + beadandók mindez 9-10 tantàrgyból félévente.Régen nem nagyon nézték a jelenlétet levelezőn viszont manapság igen és a felén minimum ott kell lenni. Én szerencsére most fogok végezni ,mégegyszer nem csinàlnàm végig 😅
2023. okt. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
63%

Nem. A diploma jót tesz. Főleg úgy lenne előnyösebb másnak is egyetemet kezeni, hogy már van benne tapasztalata. Ha pedig megvan mit szeretnél, és van lehetőséged, akkor menj.

Igen, lehet, hogy a többiek máshogy fognak gondolkodni egy kicsit, de nem olyan sok év az. Rajtad is múlik, hogy olyan szituációkba evezel-e, ahol egyedül érzed magad. Én javaslom, hogy ismerj meg sok embert, ez is segít a munkaerőpiacon.

2023. okt. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!