Iskolavaltas 9.-ben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Egy vidéki nagyvárosban élünk. A lányom bekerult abba a gimibe, ahova szeretett volna járni.


Minden rendben is van, szuperek a tanárok, az igazgató, de lány osztálytarsak nagy része egy beképzelt liba (láttam őket a gólyatabor után), így az én lányom nagyon rosszul érzi magát köztük, hogy nincs olyan akivel tudna barátkozni.


12 lány van, ebből 8 lány ez a beképzelt kategória (másokat gunyolnak, nevetnek) 3 pedig iszonyú problémás, szinte minden nap az igazgató szobájában vannak valami miatt.


A lányom azt mondta, hogy neki hiányzik a régi osztálya, ahol szinte mindenki kedves és normális volt.


Utal ide bejarni, sápadt, alig eszik, látom rajta hogy totálisan ki fog készülni, ha nem teszek valamit.


Te keresnel másik sulit ilyenkor? Mert nekem sajnos nincs jobb ötletem. (persze fél, hogy mi van ha ott is ez lesz).


2023. okt. 4. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Még mindenképpen várnék vele, 1 hónap telt el sulikezdés óta


Gimiben nekem sem igazán voltak barátaim, nálunk is ugyanez volt a helyzet, én a fiúkkal kezdtem el barátkozni + más osztályba járó emberekkel. Később aztán a lányok is valamennyivel normálisabbak lettek

2023. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A lányomnak voltak barátai az általános iskolában, és nagyon bántja, hogy itt pont nem illik be egyik csapatba sem.


Tudom hogy meg kevés idő telt el, de én napról napra szomorúbb vagyok, ahogy látom, hogy mennyire nincs jó passzban. Persze a váltás se megy egyik napról a másikra.

2023. okt. 4. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van az iskolában másik 9. osztály és ott szimpatikusabbnak tűnnek a többiek, azt is meg lehet próbálni, oda lehet egyszerűbben átvennék. Nálunk is volt ilyen az iskolában, hogy valaki a saját osztályával nagyon nem jött ki, de a másikból összebarátkozott pár emberrel és végül váltott is.

Mindenképp tennék valamit, mert az nem normális, hogy már most utálja és ez csak rosszabb lesz. Nem akarnám, hogy minden reggel gyomorgörccsel menjen be és utálja az egészet. Utána kell nézni, hogy egyáltalán hova vennék át ilyenkor, aztán együtt is átbeszélhetitek, hogy mi legyen, milyen lehetőségek vannak.

2023. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs garancia, hogy, ha vált ott jól fogja érezni magát. Várni kell még, próbáljon beilleszkedni.
2023. okt. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt mondta hogy nem tud. Annyira unszimpatikusak neki ezek a lányok. Állandóan kibeszelik a többieket, a felsobb évfolyamosokat, a tanárokat, cikinek két ducibb lányt. A lányom rosszul van tőlük.


Tudom, ilyen minden osztályban van. De egyszerre 8? 🤢

2023. okt. 4. 23:29
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

de lány osztálytarsak nagy része egy beképzelt liba (láttam őket a gólyatabor után)


Gratulálok, hogy első látásra, anélkül, hogy ismernéd őket, így nyilatkozol.

2023. okt. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves 6 - os. Azóta már többször téma volt ez, és az osztályfonok is egyetért velem. De te biztosan jobban tudod, hiszen már láttad őket legalább egyszer. Ugye?
2023. okt. 5. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!