Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME építészmérnökire lehet...

BME építészmérnökire lehet matek emelt + vizuális kultúra emelt érettségivel menni?

Figyelt kérdés

Bme epk weboldalan lattam hogy csak fizika, magyar, tori, építőipari ismeretek neg ilyeneket fogadnak el, de sokan azt mondtak nekem hogy lehet rajzzal is, aztan az a weboldal is 20/21es evre vonatkozott valószínűleg

Valaki tudja? Koszi a valaszt elore



#BME #építészmérnök #fizika érettségi #Vizuális kultúra érettségi
2023. okt. 24. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban a felvi.hu hivatalos tájékoztatójára hagyatkozz. Tekintve hogy nem egy büfészakra készülsz elvárható az értő olvasás készsége, ezért nem írom le a választ, de tanusítani tudom, hogy a kérdésre a válasz megtalálható a felvi.hu-n.
2023. okt. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Felvi.hu oldalra alapozz az a hivatalos, tudnak elég sok baromságot osszehordani elég sokan ebben a témában. Nem egy egyszerű szak amúgy, de cserébe az epìtőiparban sajnos nem egy anyagilag megbecsült terület. Plane a mernökök között. Egy infos, villamos, mechatronikai trioval jóval jobbak a kereseti lehetőségek, de még a gepesszel is. Es nem elég, hogy ezek többet is keresnek , de napi 8 órában megall a munkaidejuk jó részben. Az epìtőiparban meg sok helyen napi 10 elvart. Es még kevesebbet is fizet. En atgondolnam a választást..
2023. okt. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Joval jobb választások is vannak mernöji területen mint az épìtész-épìtő páros..
2023. okt. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!